Keltas Roskofas - Korkas

Roskofas – jungtis tarp dviejų, ypač populiarių krypčių: Prancūzijos bei Airijos. Iš Rosccof greitai bei patogiai atvyksite į Airijos Cork uostą. Airija ir Prancūzija yra tos šalys, į kurias kasdien vyksta labai dideli srautai keliautojų. Kelionėms yra pasirenkamos transporto priemonės bei keliavimo būdai, tačiau vargu, ar kuris nors kitas keliavimo būdas ir transporto priemonė gali pasiūlyti tiek daug puikių privalumų, kiek jų turi kelionė keltu. Taigi, jei ieškote greito, patikimo, saugaus, nebrangaus, įdomaus bei nevarginančio būdo, kaip iš Prancūzijos atvykti į Airiją, galite būti tikri, kad geresnio varianto nei kelionė keltu tikrai nerasite.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Roskofas keltų terminalo

Adresas: Port du Bloscon, 29680 Roscoff, Prancūzija

Tel:  +33 2 98 61 27 85

GPS koordinatės:  53.800651,-4.064941

Šiame keltų terminale yra viskas, ko reikia patogiam išvykimui: vonios kambarys, mamoms bei vaiko kambarys, kavinė, parduotuvė, veikia internetas. Kaip matyti, šiame keltų terminale yra viskas, ko reikia sklandžiam bei patogiam išvykimui.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Visi keleiviai turi užsiregistruoti. Registracija prasideda likus dviem  valandoms iki išvykimo. Tai – svarbi žinutė visiems, kurie planuoja savo laiką. Sudarytos sąlygos  ypač patogiai kelionei  - keleiviai gali vykti su savo automobiliais arba palikti juos saugojimo aikštelėje.

Atvykstama į Korkas keltų terminalą

Adresas: Port of Cork Company, Custom House Street, Cork,T12 CY88

GPS koordinatės: 51.832449,-8.323345

Cork keltų terminale rasite viską, ko reikia tik atvykus į kitą šalį ir tęsiant kelionę: mamos, kurios keliauja su mažais,  turės galimybę apsilankyti mamos ir vaiko kambaryje; norintys pasimėgauti puodeliu kavos ar arbatos, tai turės galimybę padaryti jaukioje kavinėje;  norintys sužinoti visą svarbią informaciją, susijusią su keliavimu, tai sužinos informacijos centre.

Keltai plaukiantys maršrutu Roskofas - Korkas

Šio reiso keleiviai yra plukdomi ypač ištaigingu Pont Aven keltu, talpinančiu daugiau nei 2 000 keleivių, o šio kelto kajutės prilygsta ištaigingiems viešbučio kambariams. Tačiau tai dar ne viskas – jūsų laukia ir prabangūs restoranai, spalvingi barai, parduotuvės. Kelionių negalime įsivaizduoti be interneto – jie taip pat veikia keltuose, tokiu būdu sudarydami galimybes dirbti ar pramogauti.


LOADING ...