Keltas Roskofas - Plimutas

Roskofas yra jungtis tarp dviejų, ypač populiarių krypčių: Prancūzijos bei Airijos, suteikianti galimybę vykti keltais. Iš Rosccof greitai bei patogiai atvyksite į vieną išAnglijos uostų – Plymouth. Kelionė keltu sužavės tikrai ne vieną – daugelis puikiai žino, kad toks keliavimo būdas turi ypač puikių privalumų, o vienas svarbiausių yra tas, kad tokiu būdu neretai taupomas ir laikas, ir pinigai. Kaip žinia, būtent šie du ištekliai suvaidina ypač svarbų vaidmenį.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Roskofas keltų terminalo

Adresas: Port du Bloscon, 29680 Roscoff, Prancūzija

Tel: 33 2 98 61 27 85

GPS koordinatės:  53.800651,-4.064941

Išvykstantys iš šio keltų terminalo, turi galimybę naudotis vaiko ir mamos kambariu, internetu ar užsukti į kavinę, kurioje ras ne tik puikių kavos gėrimų, bet ir skanių užkandžių.

Keleivių registracija pries išvykstant

Į keltų terminalą vertėtų atvykti likus ne mažiau kaip valandai iki išvykimo, tuo tarpu registracija prasideda pries dvi valandas.

Atvykstama į Plimutas keltų terminalą

Adresas: Brittany Ferries, Millbay, Plymouth, Devon

Tel: +44 (0)330 159 7005

GPS kooordinatės:  50.367898,-4.153077

Plimutas keltų terminale rasite jaukią kavinę, mamos bei vaiko kambarį, parduotuvę, kurios asrotimentą sudaro būtiniausios prekės. Taip pat veikia internetas, kuris suteiks dar daugiau pasirinkimo galimybių: galėsite planuoti kelionę, sužinoti svarbiausias naujienas, užsisakyti viešbutį ir pan.

Keltai plaukiantys maršrutu Roskofas - Plimutas

Pasirinkę šį maršrutą, plauksite vienu iš trijų puikių keltų – Armorique, Bretagne arba Pont Aven, užtikrinsiančių kokybišką poilsį ir malonias pramogas visos kelionės metu. Visuose keltuose yra įrengtos kajutės, kuriose  patogiai jausis bet kokio amžiaus keliautojas. Pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti galėsite viename iš kelių puikių restoranų arba kavinių. Laisvą laiką leisti kelte tikrai nebus nuobodu – tereikia užsukti į vieną iš kelių barų, kuriame jūsų lauks ir puiki muzika, ir gardūs kokteiliai. Jei vykstate su augintiniu, tokiu atveju verta prisiminti, kad kiekviename iš šių trijų  keltų yra daug erdvės, kurios skirtos pasivaikšiojimams su naminiais gyvūnais. Trumpai tariant, šiuose keltuose yra viskas, kad jūsų kelionė būtų patogi, įsimintina ir smagi.


LOADING ...