Keltas Rosleras - Pembrukas

Vienas moderniausių uostų Airijos pietryčiuose, kuriame švartuojasi daugelis keleivių ir krovinių keltų iš Velso bei Prancūzijos. Tai yra antras judriausių uostų po Dublino pagal laivų vizitų ir krovinių skaičių, Airijoje. Uostas turi net keturias krantines ir nuolat plečiasi. Rosleras – tai mažas žvejų kaimelis.  Nuo Airijos sostinės skiria vos dvi valandos kelio.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Roslero keltų terminalo:

Adresas: Stena Line Freight, The Ferry Terminal, Rosslare Harbour, Wexford, Airija.

GPS koordinatės: 52.251668, -6.336032

Į Roslero keltų uostą galima nuvykti automobiliu. Jei į uostą vyksite iš Dublino, kelionė truks tik šiek tiek ilgiau nei 2 valandas (vykstant 225 keliu).

Planuojantiems plaukti be automobilio – puiki išeitis: transporto priemonę palikite automobilių stovėjimo aikštelėje.

Atvykusieji kur kas anksčiau, nei reikia, turės galimybę pasimėgauti ar įsigyti prekių vienoje iš terminale veikiančių parduotuvių.

Keleivių registracija išvykstant

Registracija prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo. Keleiviai pradedami laipinti likus pusvalandžiui iki išvykimo.

Atvykstama į Pembroke keltų terminalą:

Adresas: Pembroke Port, The Dockyard, Pembroke Dock Pembrokeshire United Kingdom SA72 6TD

GPS koordinatės: 51.67604, 4.9158

Tel: +44 (0)1646 696631

Pembroke keltų terminalas jus pasitiks erdviomis laukimo salėmis  bei jaukiais kampeliais, kuriuose galėsite pasimėgauti kava, arbata ar kitais gėrimais, atgauti jėgas ir toliau tęsti kelionę.

Keltas plaukiantis maršrutu Rosleras – Pembrukas

Maršrutą Rosleras – Pembrukas aptarnauja airių kompanijos keltas, pavadinimu Isle of Inishmore. Ne veltui šiam keltui buvo suteiktas didingai skambantis vardas  - tai yra viena greičiausių, saugiausių bei moderniausių tokio pobūdžio vandens transporto priemonių. Kelionės metu keleiviai turi galimybę gyventi 1 iš 7 tipų kajučių, atitiksiančių visus keliautojų poreikius. Keliaujant tikrai neteks jausti alkio – vienoje iš keturių šiame kelte veikiančių maitinimo įstaigų, tikrai rasite tinkamiausių valgių  ar gėrimų tiek sau, tiek savo šeimai. Nežinote, ką veikti laisvu laiku? Pramogų tikrai yra, tereikia pasirinkti: Jūsų laukia arkadų kambarys, kuriame laiką leisti gali visa šeima, vaikų žaidimų kambarys, prabangus baras ar pasivaikščiojimai denyje pučiant gaiviam jūros vėjui.


LOADING ...