Keltas Rosleras - Roskofas

Rosleras – tai mažas žvejų kaimelis su keliais prekybos centrais, bankais, viešbučiais, svečių namais, kavinėmis ir restoranais, kurį nuo Airijos sostinės skiria vos dvi valandos kelio. Lankantis šiame uostamiestyje tikrai verta aplankyti Romos imperijos laikų bažnyčią ir 1906 m. rugpjūčio 30 d. atidarytą geležinkėlio stotį. Beje, pirmas ir antras objektas yra mažai pasikeitęs nuo tada kai išvydo dienos šviesą, todėl šie istorijos paminklai dvelkia autentika, legendomis ir tradicijomis. Beje, verta svečiuojantis uostamiestyje užeiti į vietinę užeigą, paragauti tradicinių airiškų patiekalų.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Roslero keltų terminalo:

Address: Rosslare Harbour, Rosslare,Co. Wexford

GPS koordinatės: 52.15.20 6.20.04

Tel: +353 818 22 33 46

Email: rosslarefreight@irishferries.com

Fax: +353 53 913 35 44

Dauguma keliautojų yra įsitikinę, kad į bet kurią išvykimo vietą yra patogiausia atvykti nuosavu automobiliu. Jei tokią nuomonę turite ir jūs, tokiu atveju belieka tik prisiminti, kad išvykimo terminalas yra puikiai pritaikytas tam, kad galėtumėte atvykti nuosavu automobiliu. Esant poreikiui, jį galėsite palikti automobilių stovėjimo aikštelėje. Ši paslauga nepareikalaus daug išlaidų – už tai, kad savaitei galėtumėte automobilį palikti šioje aikštelėje, teks sumokėti vos 25 eur. Jei norite būti garantuotais, kad atvykimo dieną jums bus skirta vieta aikštelėje, geriausia stovėjimo vietą rezervuoti iš anksto.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Ji prasideda likus trims valandoms iki išvykimo.

Atvykstama į Roskofo keltų terminalą:

Adresas: Gare Maritime, Port de Bloscon Roscoff 29680

GPS koordinatės: 48.721784,-3.967001

Tel: 02 98 29 28 13

Keltai plaukiantys maršrutu Rosleras - Roskofas

Oscar Wilde – šiuo, elegantišku ir prabangiu keltu yra plukdomi šio maršruto keleiviai. Būtent dėl ypač prabangios kelto aplinkos, kelionė šiuo reisu taps vienu įsimintiniausių jūsų kelionių akcentu. Neretai juokaujama, kad tokią prabangą, kokią galite išvysti šiame kelte, sutiksite tikrai ne kiekviename viešbutyje. Viskas apgalvota iki menkiausių detalių: kajučių interjeras tikrai leis užsimiršti, kad esate jūroje – jausitės taip, lyg būtumėte savo namų svetainėje; atsigaivinti galėsite tik specialiai jums paruoštais gėrimais bei vaisiais; o  pietų ar vakarienės galėsite užsukti į vieną iš kelių šiame kelte esančių kavinių bei restoranų. Maža to, čia jūsų lauks aukščiausio lygio aptarnavimas, dėmesys kiekvienam klientui – viskas tam, kad jaustumėtės lyg savo namuose. Tokią nuotaiką dar labiau sustiprins ir dar viena detalė: šiuo keltu galite keliauti kartu augintiniais.


LOADING ...