Keltas Rosleras – Šerburgas

Rosleras – Šerburgas yra puiki susisiekimo jungtis tarp Prancūzijos ir Airijos, o taip pat tarp žemyninės Europos ir Britų salų. Britams tai vienas patogiausių maršrutų iki Prancūzijos. Smagiai praleistas laikas kelte praskrieja kaip pilna įspūdžių akimirka. Be to išvengiama nepatogių lėktuvo kėdžių ir neprognozuojamų kaimynų elgesio, atsidūrus ore. Keltu galite pasiimti tiek bagažo kiek norite bei naminius gyvūnus į draugiją ir už tai nemokėti nei cento. 

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Roslero keltų terminalo:

Address: Rosslare Harbour, Rosslare,Co. Wexford

GPS Koordinatės: 52.15.20, 6.20.04

Tel: +353 818 22 33 46

Email: rosslarefreight@irishferries.com

Fax: +353 53 913 35 44

Jauki ir erdvi Roslero keltų terminalo išvykimo salė garantuos, kad laukti savo reiso būtų patogu. Laikas trumpinkie ir  maloniomis kavos pertraukėlėmis.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleiviai, kurie planuoja vykti keltu be savo automobilio, turi  terminalo pagrindiniame pastate atlikti registraciją, iki išvykimo likus ne mažiau kaip dviems valandoms. Šie keliautojai automobilius palikti gali šalia esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, kurioje telpa 350 automobilių. Tie, kurie vykdami nori pasiimti ir savo automobilį, turi atlikti registraciją prieš pagrindinį pastatą (iki išvykimo likus taip pat ne mažiau kaip dviem valandoms).

Atvykstama į Šerburgo keltų terminalą:

Adresas: Cherbourg Port SAS, PoBox 50231, 50102, Šerburgas, Prancūzija.

GPS koordinatės: platuma : 49.6466, ilguma -001.6040.

Šerburgo keltų terminale rasite laukimo salę, kavos gėrimų aparatus.

Keltas plaukiantis maršrutu Rosleras – Šerburgas:

Puikiai kelionės Rosleras – Šerburgas kokybei užtikrinti, yra parinktas Stena line keltas Stena Horizon. Jei esate įpratę atostogas leisti kurortuose, turinčiuose prašmatnius viešbučius, pietauti ar vakarieniauti daugybę patiekalų galinčiuose pasiūlyti restoranuose bei kavinėse, apsipirkti daug įvairių prekių siūlančiose įsigyti parduotuvėse, o laiką leisti baruose ar klubuose, tai belieka tik pridurti, kad lygiai tą patį galėsite veikti ir plaukdami šiuo keltu, nes čia yra viskas: nuo patogių kajučių iki kavinės; nuo Wi fi interneto ryšio iki prabangaus restorano. Garantuojamas turiningas laiko praleidimas: nuo galimybės vaikščioti  erdviuose deniuose iki laiko leidimo triukšminguose baruose, nuo galimybės įsigyti suvenyrų iki galimybės mėgautis kino filmais, kuriems neradote anskčiau laiko. Kompanijos Irish Ferries keleiviai šiuo maršrutu keliauja ypač prabangiu Oscar Wilde keltu, kuris suteikia galimybę rinktis apgyvendinimą viename iš 15 tipų kajučių, prilygstančių prašmatniems apartamentams, maitinimą viename iš 5 kavinių bei restoranų, o tai pat ir pramogas, atitinkančias įvairų keliautojų amžių bei pomėgius. Keleivių laukia ir malonios staigmenos, viena iš jų yra gardžių egzotinių vaisių krepšelis. Reisai vykdomi 8 – 14 kartų mėnesį. Toks didelis reisų skaičius leidžia ypač tiksliai bei patogiai planuoti savo keliones. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėti tvarkaraštyje.

Stena Horizon

2006 m. pastatytame kelte Stena Horizon įrengtose kajutėse bei sėdimosiose vietose vienu metu gali plaukti net devyni šimtai žmonių. Visi jie turės galimybę pasimėgauti įvairiomis pramogomis, tokiomis kaip naujausi kino filmai kelte esančiame kino teatre, puikūs barai, kuriuose galėsite atsigaivinti įvairiais gėrimais, bei užkandžiais.

Kelto restorane Jūsų laukia nuostabūs patiekalai ir jauki aplinka.

Keleiviai kviečiami į atvirą denį pasigrožėti jūros panorama ir bangų muša. 


LOADING ...