Keltas Rostokas – Gedseris

Rostokas – Gedseris yra komfortiška susisiekimo jungtis tarp Vokietijos ir Danijos. Danijos gyventojams tai vos valanda kelio iki centrinės Europos. Skandinavijos gyventojams, šis maršrutas, patogus būdas keliauti po Vokietiją, o Vokietijos gyventojams tai greičiausias būdas pasiekti Skandinaviją ar keliauti iki Danijos  sostinės – Kopenhagos. Maloni kelionė keltu prabėga nepastebimai, o kas pusvalandį plaukiantys keltai – tampa patogiausia alternatyva  skrydžiams, arba ilgoms kelionėms traukiniu, autobusu

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Rostoko keleivių terminalo:

Adresas: Rostock, Überssehafen, Zum Fährterminal 1, 17147 Rostock, Vokietija.

GPS kordinatės: 54.15168, 12.10058 (TT-Line)

Keleivių registracija prieš išvykstant:

Keleivių su automobiliais registracija prasideda likus 15 min. iki keltų išvykimo pagal grafiką. Tuo tarpu, keleivių be nuosavo transporto registracija prasideda likus 30 min. iki kelto išplaukimo pagal grafiką.

Prie terminalo yra automobilių stovėjimo aikštelė, o terminale rasite valiutos keityklą, bankomatą, kavinę ir parduotuvę, vaiko pervystymo kambarį, bevielį Wi-fi interneto ryšį.  

Atvykstama į Gedser keltų terminalą:

Adresas: Jernbanevejen 1, 4874 Gedser, Danija.

GPS koordinatės: 54º 34' 28' N, 11º 55' 40' E 

Keltai plaukiantys maršrutu Rostokas – Gedseris

Rostokas – Gedseris maršrutu plaukia du puikūs bendrovės „Scandlines” keltai - Berlin ir Kronprins Frederik.

Keltai plaukia net dešimt kartų per dieną, todėl tikrai bus patogu pasirinkti tinkamiausią kelionės laiką. Kita vertus, maloni kelionė trunka mažiau nei dvi valandas ( 1 val. 45 min.). Laivai yra pritaikyti prie specialiuosius poreikius turinčių keleivių poreikių.

Berlin

Kompanijos „Scandlines” keltas Berlin yra tinkamiausias pasirinkimas visų skonių ir pomėgių savininkams, nes šiame laive yra viskas ko gali prireikti nepakartojamai kelionei. Čia rasite drabužių, gėrimų, kosmetikos, žaislų parduotuvės, kuriose prekės parduodamos pigiau nei sausumoje. Taip pat laive yra konferencijų salė, vaikų žaidimų kambarys.

Keltu galima keliauti su augintiniais. Tiesa, verta susipažinti su operatoriaus rekomendacijomis, nes šalis, į kurią vykstama gali reglamentuoti augintinių dokumentus. Tokiu atveju būtų prašomas gyvūno skiepų pažymėjimas ar kiti dokumentai.

Kronprins Frederik

Kelto Kronprins Frederik keleivius stebina laivo restoranų patiekalų gausa ir aukščiausia kokybe. Taip pat laive yra atvira poilsio erdvė, kurioje galima ramiai paskaityti knygą arba žurnalą, kelte keleiviai gali naudotis lošimo automatais, bankomatais, valiuto keitykla, ir k.t. patogumais. Svečiai kviečiami pasimėgauti puikiais gėrimais (gaiviaisiais, tauriaisiais, kava ir arbata), bei nepakartojamo skonio užkandžiais.


LOADING ...