Keltas Rostokas – Treleborgas

Rostokas – Treleborgas yra patogiausia susisiekimo jungtis tarp Vokietijos ir Švedijos. Centrinės ir Rytų Europos gyventojams tai greičiausias susisiekimo būdas su Skandinavija, o skandinavams – su Centrine Europa. Septynios valandos poilsiaujant ir pramogaujant kelte prabėga kaip akimirka, kitu atveju reiktų ryžtis kelių dienų varginančiai kelionei automobiliu arba trumpam, bet varginančiam skrydžiui lėktuvu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Rostoko keleivių terminalo:

Adresas: Rostock, Überssehafen, Zum Fährterminal 1, 17147 Rostock, Vokietija.

GPS kordinatės: 54.15168, 12.10058 (TT-Line)

Keleivių registracija prieš išvykstant:

Keleivių registracija pasibaigia likus penkiolikai minučių iki išvykimo. Registracija vyksta centriniame terminalo pastate. Vykstantys su augintiniais registracijos metu turi pateikti visus gyvūnų dokumentus.

Keleivių vykstančių su automobiliais registracija pasibaigia likus trisdešimčiai minučių iki inkaro pakėlimo. Registracija vyksta prieš centrinį pastatą (stebėti ženklus).

Laukiantys keleiviai gali atsigaivinti arbata ar kava, šalia, esančioje kavinėje.

Atvykstama į Treleborgo keltų terminalą:

Adresas: Travemündebron, Hamngatan 9, SE-23122 Treleborgas.

GPS kordinatės: 55.373179, 13.154197 

Keltai plaukiantys maršrutu Rostokas – Treleborgas

Rostokas – Treleborgas maršrutu plaukia du Stena line keltai: Skane ir Mecklenburg – Vorpommern. Kiekvienu iš jų vienu metu keliauti gali net iki šešių šimtų žmonių.

Kelte gausu pramogų, įspūdingų restoranų ir jaukių barų. Kelionėje rasite viską ko reikia ramiam poilsiui ir smagiam laiko praleidimui. Keltais galima plaukti su augintiniais. 

Skane

1998 metais statytas laivas buvo ne kartą modernizuojamas. Kelte įrengtas žaismingas vaikų žaidimų kambarys, erdvios kajutės, puikūs restoranai ir barai. Viskas ko reikia maloniam poilsiui.

 Kelte Skane visos kelionės metu galite naudotis bevieliu Wi-fi interneto ryšiu, o taip pat išsirinkti suvenyrų ar kosmetikos ir sutaupyti iki keturiasdešimt procentų pirkinių vertės.

Taip pat keleiviai geru oru kviečiami į atvirą denį pasimėgauti jūros vaizdu.

Mecklenburg – Vorpommern

Keltas Mecklenburg – Vorpommern pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Taip pat kelte yra jaukių restoranų bei barų, kuriuose galėsite pasimėgauti skaniais patiekalais, puikiais gėrimais, ramybe bei užburiančia jūros panorama.

Šokių salėje galite smagiai pašėlti ir šokti iki ryto, skambant profesionaliai muzikai.

Laive vaikams įrengtas įspūdingas vaikų žaidimų kambarys, o jų tėveliai kviečiami pasimėgauti sporto varžybomis arba filmu per milžinišką TV ekraną.

Kelte Mecklenburg – Vorpommern galite ramiai pasimėgauti gera knyga patogiose poilsio zonose ir erdviose kajutėse.


LOADING ...