Keltas Roterdamas - Kingstonas prie Halo

Roterdamo miestas šiandien garsus daugeliu įvairių dalykų, tačiau vienas svarbiausių šio  miesto objektų yra Roterdamo uostas – didžiausias uostas Europoje, atveriantis galimybę greitai bei patogiai pasiekti daugelį Europos vietovių.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Roterdamo keltų terminalo

Adresas: P&O Ferries Beneluxhaven Luxemburgweg 2 Havennummer 5805 3198 LG Europoort (Rotterdam) Netherlands

GPS koordinatės: 51.938882,4.137161

Išvykstantys iš šio keltų terminalo turi galimybę naudotis kavine, internetu, parduotuve, mamos bei vaiko kambariu. Roterdamo keltų uostas yra ypač vaizdingoje vietoje, todėl turėsite unikalią galimybę pasimėgauti nuostabiais vaizdais.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Prieš išvykstant teks užsiregistruoti. Tą patį turėsite padaryti ir su automobiliu tuo atveju, jei vyksite su juo. Jei ne, automobilį galite palikti automobilių saugojimo aikštelėje. Tam, kad išvengtumėte keblumų kelionės išvykimo metu, vieta automobilių saugojimo aikštelėje rezervuokite iš anksto. Registracija prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo, jos vietą rasite sklandžiai, jei seksite informacines gaires.

Atvykstama į Hull keltų terminalą

Adresas: P&O Ferries North Sea Ferries Ltd Hull Ferry Terminal 1 King George Dock Hedon Road Hull HU9 5PS United Kingdom

GPS koordinatės: 53.745593,-0.282862

Prieš tęsdami kelionę, sužinokite svarbiausią informaciją informacijos centre, pasimėgaukite karštaisiais ar gaiviaisiais gėrimais, puikaus skonio užkandžiais. Taip pat veikia internetas, mamos ir vaiko kambarys, nedidelė parduotuvė.

Keltai plaukiantys maršrutu Roterdamas - Kingstonas prie Halo

Šio maršruto keleiviai plaukia vienu iš 5 modernių keltų, kuriame yra viskas,  ko reikia puikiai kelionei: jūsų  bei kartu su jumis keliaujančių asmenų laukia ištaigingos kajutės, puikus kelto interjeras, internetas, gerokai praplėsiantis laisvalaikio praleidimo ribas, parduotuvės, SPA centrai, kuriuose galėsite pasilepinti unikaliomis grožio bei sveikatingumo procedūromis. Jei ilgą laiką dėl vienokių ar kitokių priežasčių negalite skirti laiko malonumams, poilsiui ir savęs palepinimui, galite būti tikri, jog ši kelionė taps mažyte švente. Šį įspūdį dar labiau sustiprins ir žinojimas, kad nėra nieko, dėl ko turėtumėte rūpintis kelionės metu – viską už jus atliks profesionalus personalas, o jūsų lauks tik viena užduotis: mėgautis ramybe, poilsiu ir malonumais.

Spirit of Britain

Jūsų  bei kartu su jumis keliaujančių asmenų laukia ištaigingos kajutės, puikus kelto interjeras, internetas, gerokai praplėsiantis laisvalaikio praleidimo ribas, parduotuvės, SPA centrai, kuriuose galėsite pasilepinti unikaliomis grožio bei sveikatingumo procedūromis.

Spirit of France

Jei ilgą laiką dėl vienokių ar kitokių priežasčių negalite skirti laiko malonumams, poilsiui ir savęs palepinimui, galite būti tikri, jog ši kelionė taps mažyte švente.

Pride of Cantebury

Nepakartojamą kelionės įspūdį dar labiau sustiprins ir žinojimas, kad nėra nieko, dėl ko turėtumėte rūpintis kelionės metu – viską už jus atliks profesionalus personalas, o jūsų lauks tik viena užduotis: mėgautis ramybe, poilsiu ir malonumais.

Pride of Kent

Kelte galimos įvairiomis pramogos, iš anksto verta nuspręsti, ką veiksite kelionės metu.

Pride of Burgundy

Kelte rasite kajutes, maitinimo įstaigas, vaikų žaidimo kambarius, veikia interneto ryšys.


LOADING ...