Keltas Ryga – Stokholmas

Ryga – Stokholmas yra patogi susisiekimo jungtis tarp Skandinavijos ir Baltijos šalių. Latvijos, Lietuvos bei Estijos gyventojams šis maršrutas yra vienas ekonomiškiausių ir komfortiškiausių susisiekimo būdų su Švedija. Smagiai praleistas laikas kelte, kuris trunka apie šešias valandas, praskrieja kaip maloni minutė ir puiki alternatyva varginantiems skrydžiams arba net kelių dienų nepatogioms kelionėms automobiliu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Rygos keleivių terminalo:

Adresas: Eksporta iela 3a, Ryga;

GPS koordinatės: 56. 57.32 24. 5.40

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių be transporto priemonių registracija vyksta terminalo pirmame aukšte. Keleivių įlaipinimo į laivą procedūra vyksta antrame aukšte. Čia pat rasite išvykimo salę, kurioje galėsite naudotis bevieliu Wi- fi interneto ryšiu. Bilietus galima įsigyti kiekvieną dieną 09:00 – 18:00 val.

Jeigu norite leistis į kelionę su transporto priemone, atvykę į uostą stebėkite kelio ženklus ir nuorodas iki registracijos aikštės.

Atvykstama į Stokholmo Keltų Terminalą

Adresas: Frihamnsgatan 21-23, Magasin 2, 10 253 Stokholmas

GPS koordinatės: 59.20.591, 18.07.119

Keltas plaukiantis maršrutu Ryga – Stokholmas

Ryga – Stokholmas maršrutu plaukia puikus Tallink keltas – Isabelle. Vykstant šiuo maršrutu kelionė trunka vos šešias valandas. Keltu Isabelle galima plaukti kartu su savo augintiniais. Laivas pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių asmneų poreikių, o taip pat yra įrengtos specialios kajutės alergiškiems keleiviams.

Isabelle – jau tapo lyg sėkmingos kelionės pradžia. Laive yra daug pramogų ir poilsio erdvių. Keleiviai kviečiami atsipalaiduoti SPA centre, kuriame gali pasimėgauti puikiais masažais bei saunomis.

Kelte Isabelle keleiviai gali naudotis puikiomis konferencijų salėmis. Patogios ir jaukios erdvės pritaikytos ne tik konferencijoms, tačiau ir dalykiniams susitikimams ar pokalbiams, o už lango kvapą gniaužiantis Baltijos jūros vaizdas tampa puikios nuotaikos garantu. Konferencijų salėmis vienu metu gali naudotis beveik keturi šimtai keleivių, o po dalykinių susitikimų dalyviai kviečiami į specialiai Jiems parengtą sauną.

Nepraleiskite progos pasimėgauti gurmaniškais patiekalais viename iš devynų kelto restoranų ir barų. Kiekvienas restoranas unikalus dėl savo išskirtinės aplinkos ir virtuvės šefų rekomenduojamo meniu. Čia pat vyksta vakaro šou, koncertai ir diskotekos iki saulės spinduliai smagiai pradeda šildyti horizontą.


LOADING ...