Keltas Sandefjordas – Stromstadas

Maršrutas Sandefjordas – Stromstadas yra greita ir patogi susisiekimo jungtis tarp Norvegijos ir Švedijos. Kelionė šiuo maršrutu trunka vos 2,5 val. Kitu atveju tektų net kelias valandas važiuoti autobusu arba automobiliu. Keltai plaukia net kelis kartus per dieną, o keliauti galima nuosavu transportu. Sandefjordas ir  Stromstadas yra jaukūs miesteliai ir puikus pasirinkimas savaitgalio kelionei. Kita vertus, Sandefjordo uostamiestis yra vos šimtą kilometrų nutolę nuo šalies sostinės Oslo. Todėl tai itin patogus pasirinkimas, norintiems keliauti po Norvegiją.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sandefjord Keltų terminalo

Adresas: Color Line AS, Tollbugate 5, 3210 Sandefjord, Norvegija

GPS koordinatės: 59.126945, 10.228017

Prie terminalo pastato yra mokama stovėjimo aikštelė. Kaina NOK 51 parai, šalia yra viešbutis, kurio aikštelėje vietos automobiliui nuomos kaina NOK 20 per parą.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių su transporto priemonėmis ir be jų registracija prasideda likus dviem valandoms iki keltų išplaukimo, pasibaigia – likus valandai iki laivo išplaukimo. Keleivių keliaujančių automobiliu, dviračiu arba motociklu patikrinimas ir registracijos procedūra vyksta tiesiai prie molo. Čia galima nusipirkti bilietus (yra galimybė atsiskaityti grynais pinigais arba mokėjimo kortele). Keleivių be automobilių registracija vyksta pirmame terminalo aukšte. Iš čia galima per terminalą patekti tiesiai į laivą.

Registracijos metu keleiviai turi turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę, jeigu kartu vyksta nepilnametis – jo gimimo liudijimą.

Atvykstama į keleivių terminalą Stromstade

Adresas: Color Line, Torskholmen, 452 31 Stromstad, Švedija.

GPS koordinatės: 58.933329, 11.175395

Keltai plaukiantys maršrutu Sandefjordas – Stromstadas

Sandefjordas – Stromstadas maršrutu plaukia net du modernūs kompanijos Color Line laivai: Bohus ir Color Viking. Tai puikūs keltai. Kelionė jais trunka vos 2,5 val.

Bohus

Kelte Bohus keleiviai gali pasižiūrėti kino teatre puikų kino filmų seansą. Mažieji keliautojai kviečiami į vaikų žaidimų kambary, o jaunuoliai – video žaidimų erdvę.

Laive veikia visa aibė įspūdingų restoranų. Juose rasite puikių patiekalų. Kita vertus, galite įsigyti užkandžių, alkoholio ir kitų produktų kelto parduotuvėse.

Color Viking

Keltas Color Viking yra puikus pasirinkimas norintiems atsipalaiduoti SPA centre – sauna, sūkurinė vonia, baseinas. Nepraleiskite progos pasimėgauti jūros panorama, o geru oru būtinai pasivaikščiokite atvirame denyje.


LOADING ...