Keltas Sankt Peterburgas – Helsinkis

Sankt Peterburgas – Helsinkis maršrutas yra pats patogiausias susisiekimo būdas tarp Skandinavijos, Suomijos gyventojų ir Rusijos. Sankt Peterburgas – judriausias ir vienas didžiausių Rusijos uostų, o Helsinkis – Suomijos sostinė ir pagrindinis kultūros, ekonomikos bei prekybos centras. Keliaudami keltu galite ne tik pasiekti kelionės tikslą, tačiau ir mėgautis procesu. Tai unikalus susisiekimo būdas, kuomet nereikia dėl nieko rūpintis, tiesiog, telieka ilsėtis ir smagiai pramogauti.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sankt Peterbugo keleivių terminalo:

Adresas: St. Petersburg, V.О., 1, Morskoy Slavy square, Rusija.

GPS koordinatės: 59.9261572; 30.2347677

Keltų terminalas yra įsikūręs miesto cenrinėje dalyje, todėl jį patogiausia pasiekti viešuoju transportu arba automobiliu.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus dviems valandoms iki keltų išplaukimo, o baigiasi likus valandai iki laivo išplaukimo.

Keleivių su automobiliais registracija vyksta kiek toliau nuo terminalo pastato, todėl reikia stebėti nurodomuosius ženklus.

Atvykstama į Helsinkio Keltų Terminalą

Adresas: Länsiterminaali, Tyynenmerenkatu 8, Helsinkis

GPS koordinatės: 60°9'16"N, 24°55'16"E  

Keltas plaukiantis maršrutu Sankt Peterburgas - Helsinkis

Sankt Peterburgas - Helsinkis maršrutu plaukia pirmos klasės „St. Peter line” keltai: Princess Maria ir Princess Anastacia. Moderniuose keltuose rasite viską ko gali prireikti kelionei visiems daugiau nei dviem tūkstančiams keleivių.

Keltai plaukia kiekvieną dieną. Laivai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių, o savaitgalį studentams ir senjorams taikomos didelės nuolaidos, bei specialūs pasiūlymai.

Princess Maria

Keltu Princess Maria vienu metu gali plaukti daugiau negu du tūkstančiai keleivių. Laive yra gausu pramogų, bei puikių restoranų, o taip pat kazino, kino teatras. Keleiviai kviečiami pasinaudoti specialiais pasiūlymais ir pasirinkus kajutę gauti nemokamus pusryčius, užkandžius bei gėrimus, o taip pat naudotis sauna ir treniruoklių sale.

Princess Anastacia

Laive Princess Anastacia veikia konferencijų salė su visa konferencijai būtina įranga. Laive keleiviai kviečiami atsipalaiduoti SPA centre, o vaikai pažaisti vaikų žaidimo kambaryje.

Keleiviai gali ramiai pailsėti jaukiose kajutėse arba linksmai pašėlti šokių aikštelėse.

Laive, svečių patogumui, įrengtos parduotuvės, kuriose galima įsigyti konkurencingomis kainomis garsiausių prekinių ženklų produkcijos, įskaitant alkoholį, kvepalus, žaislus ar kosmetiką.


LOADING ...