Keltas Sankt Peterburgas – Talinas

Sankt Peterburgas – Talinas maršrutas yra pats patogiausias susisiekimo būdas tarp Baltijos šalių gyventojų ir Rusijos. Sankt Peterburgas – judriausias ir vienas didžiausių Rusijos uostų, o Talinas – Estijos sostinė ir vienas judriausių Baltijos šalių uostų. Iš Estijos sostinės vos porą valandų kelio iki Rygos ar Liepojos. Kelionė keltu – unikalus susisiekimo būdas, kuriuo galite ne tik pasiekti kelionės tikslą, tačiau ir mėgautis procesu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sankt Peterbugo keleivių terminalo:

Adresas: St. Petersburg, V.О., 1, Morskoy Slavy square, Rusija.

GPS koordinatės: 59.9261572; 30.2347677

Keltų terminalas yra įsikūręs miesto cenrinėje dalyje, todėl jį patogiausia pasiekti viešuoju transportu arba automobiliu. 

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus dviems valandoms iki keltų išplaukimo, o baigiasi likus valandai iki laivo išplaukimo.

Keleivių su automobiliais registracija vyksta kiek toliau nuo terminalo pastato, todėl reikia stebėti nurodomuosius ženklus. 

Atvykstama į Talino keltų terminalą:

Adresas: D-terminalas, Lootsi 13, 10151, Talinas

GPS koordinatės: 59.443592,24.765244

Keltai plaukiantis maršrutu Sankt Peterburgas - Talinas:

Maršrutu Sankt Peterburgas - Talinas plaukia du „St. Peter line” kompanijos, aukščiausius kokybės standartus atitintantys, laivai: Princess Maria ir Princess Anastacia. Kiekvienu iš keltų gali plaukti daugiau nei du tūkstančiai keleivių. Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Kompanija nuolat rengia akcijas ir nuolaidų programas studentams, senjorams, vaikams. Taip pat remia labdaros organizacijas.

Princess Maria

Kelionė keltu Princess Maria garantuoja puikius potyrius keleiviams. Čia veikia SPA centras, kuriame keleiviai kviečiami pasimėgauti masažais ir sūkurine vonia. Laive įrengtas kino teatras, kuriame moderniausios vaizdo ir garso technikos dėka stebimi stebuklai. Nepakartojamus žaidimus, spektaklius ir vaidinimus kuria vaikai, žaidimų kambaryje.

Laive veikia sporto salė, o čia esančiose parduotuvėse galima įsigyti garsiausių prekinių ženklų produkcijos konkurencingomis kainomis.

Princess Anastacia

Kelte Princess Anastacia veikia dešimt puikiausių restoranų ir barų. Čia patiekiami tik profesionalų ir virtuvės meistrų sukurti patiekalai, o taip pat keleiviai gali rinktis iš plataus gėrimų asortimento. Tik čia vyksta nepakartojamos šou programos ir beprotiški vakarėliai.

Taip pat laive veikia konferencijos salė su visa konferencijai reikalinga įranga. Po darbų svečiai maloniai kviečiami į laivo kazino. Tai unikali galimybė pažaisti ruletę ar pokerį, tuo metu, kuomet keltas skrodžia bangas. Laimėjimai virsta pinigais, o pralaimėjimas – labdara.


LOADING ...