Keltas Santanderas - Plimutas

Santanderas – jūrinis kelias tarp dviejų šalių, iš kurio kiekvieną savaitę vykdomas maršrutas Santander  - Plymouth. Tai – patogus būdas keliauti ir pasiekti vieną iš dviejų populiarių šalių Europoje. Kaip žinia, Ispaniją, kurioje ir yra Santander, galima pasiekti įvairiais būdais, tačiau  kelionė keltu turi ypač patrauklių pasiūlymų, kurie sužavi ne vieną keliautoją.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Santander keltų terminalo

Adresas: Estacion Maritima, Santander, 39002

Tel: +34 902 108 147

GPS koordinatės:  3.460381,-3.805193

Santanderis keltų terminalas traukia akį ne tik puikia savo išvaizda bei erdviomis laukimo salėmis, bet ir daugybe galimybių, kurias siūlo keliautojams: jie turi  progą naudoti bevieliu interneto ryšiu, apsipirkti parduotuvėje, mėgautis karštaisiais bei gaiviaisiais gėrimais, užkandžiais kavinėje, o taip pat pasinaudoti vonios, mamos ir vaiko kambariu.  Erdvios, tačiau tuo pat metu ir jaukios salės taps puikiu prieglobsčiu tiems, kurie į uostą atvyko gerokai anksčiau, nei išvyksta keltas. Kaip matyti, keltų terminale yra viskas, kad išvykimas iš Santander būtų patogus.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Žmonės, kurie vyksta į Plymouth iš Santander, savo laiką turėtų suplanuoti taip, kad atvykti galėtų bent keliomis valandomis anksčiau – būtent tada  prasideda registracija. Rasti registracijos vietą yra paprasta, tereikia sekti informacinius ženklus. Kiekvienas atvykstantis į šį terminalą, turi dvi galimybes: keliauti keltu kartu su automobiliu arba palikti jį saugojimo aikštelėje. Patartina vietą rezervuoti  iš anksto.

Atvykstama į Plymouth  keltų terminalą

Adresas: Millbay, Plymouth, Devon, PL1 3EW

Tel: +44 (0)330 159 7005

GPS koordinatės:  50.367898,-4.153077

Atvykusius į Plymouth keltų terminalą pasitinka išsamūs informaciniai keltai, parduotuvė, kavinė,  laukimo salės, mamos ir vaiko kampelis.

Keltai plaukiantys maršrutu Santanderas - Plimutas

Keleiviai yra plukdomi Pont Aven keltu.  Vienu metu šiuo keltu gali plaukti daugiau nei 2000 keleivių, įrengtos prašmatnios kajutės, parduotuvės, maitinimo įstaigos, veikia internetas. Nors šis keltas yra ypač prabangus, dėmesį verta atkreipti į tai, jog tuo pačiu metu jis yra ypač ekonomiškas- vienu metu juo gali plaukti net keli tūkstančiai keleivių, todėl tai užtikrina patrauklias kelionės kainas. Kelionė šiuo keltu prilygs mažam gyvenimo nuotykiui, kurį norėsite aptirti dar ir dar kartą.


LOADING ...