Keltas Santanderas - Portsmutas

Portsmutas  – jūrinė jungtis tarp Anglijos ir Ispanijos. Būtent iš čia yra vykdomas reisas iš vieno į Anglijos uosto (Porthsmouth) į Ispanijos Santander uostą. Reisai vykdomi net 6 kartus per savaitę. Toks didelis reisų pasirinkimas leidžia ypač patogiai planuoti kelionę ir užtikrina ypač tikslias jūsų keliones.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Santander keltų terminalo

Adresas: Estacion Maritima, Santander, 39002

Tel: +34 902 108 147

GPS koordinatės:  3.460381,-3.805193

Atvykusiems anksčiau į Santander keltų terminalą nei prasideda kelionė, nuobodžiauti tikrai neteks – jaukios ir erdvios  laukimo salės pakvies patogiai įsitaisyti bei paskaityti mėgstamą knygą, o galbūt – mėgaujantis čia pat įsigyta kava ar arbata pasigrožėti puikiais vaizdais, kuriuos dovanoja jūra bei nuo kranto tolstantys arba prie jo artėjantys keltai.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Registracija prasideda likus kelioms valandoms iki išvykimo. Keleivių laipinimas prasideda likus pusvalandžiui iki išvykimo. Taigi, svarbu savo laiką suplanuoti taip, kad spėtumėte laiku atvykti.

Atvykstama į Porthsmouth keltų terminalą

Adresas: Whale Island Way, Hampshire, Portsmouth PO2 8EB, Jungtinė Karalystė

GPS koordinatės: 50.811823,-1.088367

Jei iki kito kelionės etapo dar liko šiek tiek laiko, nepraleiskite galimybės išgerti puodelį kavos ar arbatos, papildyti daiktų bagažą įsigiję vieną ar kitą  pirkinį.

Keltai plaukiantys maršrutu  Santanderas - Portsmutas

Iš Santanderis plaukia 4 keltai. Kiekvienas iš jų yra suprojektuotas taip, jog kelionės metu visi keleiviai jaustųsi komfortabiliai. Kiekviename iš šių keturių keltų rasite bent kelių tipų kajutes, kuriose yra visi būtini baldai bei daiktai, vonia, poilsio kampelis, o iš kai kurių kajučių atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą. Visuose keltuose yra ir įvairių tipų maitinimo įstaigų: kavinių, kuriose patiekiami lengvi užkandžiai, karštieji bei šaltieji gėrimai, restoranai, kuriuose patiekiami ištaigingi pietūs arba vakarienės, o taip pat ir barai, kuriuose laukia ne tik didelis pasirinkimas alkoholinių gėrimų, bet ir puiki muzika bei kitos pramogos. Tiesa, pastarųjų raiste ne tik bare – kiekviename kelte veikia ir kino teatrai, vaikų žaidimų kambariai, pramogų centrai, yra interneto ryšys, todėl nuobodžiauti tikrai neteks. Maža to, šiuo keltu keliauti galės ir jūsų augintiniai, todėl išvengsite papildomų rūpesčių.


LOADING ...