Keltas Sen Malo - Plimutas

Sen Malo yra svarbi jūrinė jungtis tarp dviejų šalių: Anglijos ir Ispanijos. Kiekvieną savaitę tarp šių dviejų šalių migruoja tūkstančiai gyventojų. Šiam tikslui galima rinktis įvairias transporto priemones. Vis dėlto, šiuolaikiniai keliautojai kelia vis daugiau ir daugiau kriterijų: jiems svarbu, kad kelionė būtų kokybiška, jos metu būtų galima turiningai praleisti laisvą laiką, o kelionės tikslą  norisi pasiekti greitai. Jei ir jūs esate vienas iš tų keliautojų, kuriam svarbu, kad kelionė atitiktų visus išvardintus kriterijus, o konkreti kryptis yra Ispanija – Anglija, tokiu atveju drąsiai galima teigti, kad verta rinktis kelionę keltu maršrutu Sen Malo - Plimutas.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sen Malo keltų terminalo

Adresas: Gare Maritime du Naye, St Malo, 35400

Tel: +33 (0)2 99 40 64 41

GPS koordinatės: 48.642572,-2.024215

Sen Malo keltų terminalas gali pasigirti visa infrastruktūra, kurios reikia, kad keliautojau jaustųsi patogiai bei saugiai: veikia internetas, mamos ir vaiko kambarys, kavinė  bei nedidelė parduotuvė.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija yra būtina. Vietą, kurioje ji vyksta atrasti yra nesunku, tereikia sekti informacines nuorodas. Svarbiausia dalykas – nepavėluoti. Registracija pradedama likus dviem valandoms iki išvykimo. Kiekvienas išvykstantysis gali tai padaryti vykdamas  automobiliu arba palikdamas jį automobilių saugojimo aikštelėje. Jei norite išvengti nesklandumų, tokiu  atveju vietą aikštelėje rezervuokite iš anksto.

Atvykstama į Plimutas keltų terminalo

Adresas: Brittany Ferries, Millbay, Plymouth, Devon

Tel: +44 (0)330 159 7005

GPS kooordinatės:  50.367898,-4.153077

Šiame keltų terminale veikia parduotuvė, internetas. Norintys pailsėti po kelionės keltu, turi galimybę išgerti kavos ar arbatos jaukioje kavinėje. Jei prireikė suvenyrų ar higienos reikmenų, užsukite į ten veikiančią parduotuvę.

Keltai plaukiantys maršrutu Sen Malo - Plimutas

Reisai vykdomi vienu iš dviejų Armorique arba Pont Aven, ypač modernių keltų, talpinančių įspūdingus skaičius keleivių ir automobilių. Plaukimas šiais keltais prilygs mažytei šventei: jūsų lauks ne tik viešbučio kambarius primenančios kajutės, bet ir restoranai, barai, iš kavinių sklandantis gardus kavos gėrimų aromatas, parduotuvių vitrinose žybsintys pirkiniai: suvenyrai, papuošalai ir kt.


LOADING ...