Keltas Sen Malo - Portsmutas

Sen Malo - svarbus taškas, kurio dėka greitai bei saugiai atvyksite į Angliją. Tai – maršrutas, kurio keleiviai turi galimybę greitai bei saugiai atvykti į Angliją, o kelionės laiką leisti ypač turiningai.  Planuodami kelionę, patikrinkite atvykimo bei išvykimo laikus tvarkaraštyje, kadangi jie gali keistis dėl įvairių veiksnių, pavyzdžiui, oro sąlygų.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sen Malo uosto

Adresas: Gare Maritime du Naye, St Malo, 35400

Tel: +33 (0)2 99 40 64 41

GPS koordinatės: 48.642572,-2.024215

Kad jūsų išvykimas iš Ispanijoje esančių St Malo keltų terminalo būtų patogus ir sklandus, čia raiste viską, ko gali prireikti keliautojui: kavinę, kurioje galėsite įsigyti įvairių gėrimų bei užkandžių, vonios kambarį, mamos ir vaiko kambarį, internetą, o taip pat ir nedidelę parduotuvę, kurioje  galėsite įsigyti būtiniausių asmens higienos prekių, kvepalų ar dovanų artimiesiems.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Visiems išvykstantiems iš šio keltų terminalo šiuo reisu, būtina prisiminti, kad keleivių registracija prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo. Taigi, savo kelionės dieną yra būtina suplanuoti taip, jog į terminalą atvyktumėte iki kelionės pradžios likus ne mažiau kaip valandai.

Atvykstama į Portsmutas uostą

Adresas: Whale Island Way, Hampshire, Portsmouth PO2 8EB, Jungtinė Karalystės

GPS koordinatės: 50.811823,-1.088367

Šiame keltų uoste veikia kavinė, internetas, vonios kambarys, mamos bei vaiko kambarys – visas sąrašas galimybių, kurios užtikrins, kad jūsų viešnagė šiame terminale būtų maloni.

Keltai plaukiantys maršrutu Sen Malo - Portsmutas

Keleiviai plukdomi vienu iš dviejų keltų – Bretagne arba Pont Aven, kurie įrengti moderniai, tad nejausite nuovargio ir nepastebėsite, kaip prabėgs kelionės laikas. Nesvarbu, kuriuo keltu plauksite, kiekvienas keltas pasiūlys puikią galimybę pailsėti puikiai įrengtoje kajutėje: dekoratyvus interjeras, patogi lova, poilsio kampelis ar svaiginančius vaizdus atveriantis kajutės langas – visa tai yra tam, kad kelionė būtų komfortiška  ir dar ilgai džiugintų vien tik pačiais geriausiais prisiminimais. Keltais yra ypač erdvūs: juose, be kajučių, yra įrengtos ir erdvios laukimo salės, restoranai, barai, kavinės. Jūsų vaikams taip pat neteks nuobodžiauti – keltai pasiūlys daug pramogų, skirtų būtent vaikams. Jei vykstate su augintiniais, rasite daug zonų, kurios skirtos būtent jiems.


LOADING ...