Keltas Sent Malo - Džersis

Sent Malo – reikšmingas jūrų kelias tarp Prancūzijos ir Džersio salos. Šia kryptimi vykdomas reisas Sent Malo – Sent Helieras suteikia puikią galimybę kiekvienam  keliautojui tik šiek tiek daugiau nei per dvi valandas pasiekti Džersio salą. Dar viena priežastis, kodėl yra verta rinktis būtent šį reisą, yra ta, kad reisas vykdomas kiekvienas  dieną. Toks patrauklus grafikas suteikia galimybę keliauti nevaržomai.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sent Malo keltų terminalo

Adresas: Gare Maritime du Naye St Malo 35400

Tel: (02) 99 40 78 10 arba (0) 825 135 135

Jei trūksta informacijos,  kaip suplanuoti likusią kelionės dalį, belieka tik pasinaudoti Wi fi ryšio internetu ir surasti atsakymus į rūpimus klausimus. Jei to padaryti nepavyks, atminkite, jog yra dar vienas puikus, ir ypač greitas būdas, kaip gauti informacijos – užsukite į Sent Malo keltų terminale veikiantį informacijos biurą.

Registracija prieš išvykstant

Keliautojams svarbu nepamiršti, kad registracija prasideda dvi valandos prieš išvykimą. Akcentuotina tai, jog registracija yra reikalinga ir automobiliui (tuo atveju, jei ir jų norite perkelti).

Atvykstama į Sent Heliero keltų terminalą

Adresas: The Elizabeth Terminal St Helier Jersey

Tel: 01534 601000

Sent Heliero keltų terminalas yra pirma vieta,  į kurią pateiksite atvykę į Džersio salą. Šiame keltų terminale yra įgyvendinti visi sprendimai, kurie suteikia galimybę keliautojui patogiai ir kokybiškai užbaigti arba tęsti savo kelionę: čia rasite veikiantį Wi fi ryšio internetą, kavinę, yra įrengtas mamos ir vaiko kambarys.

Keltai plaukiantys maršrutu Sent Malo - Sent Helieras

Condor Liberation

Kelionės tokiu nauju ir moderniu keltu prilygsta puikiam gyvenimo nuotykiui, kuriuo mėgausis visa šeima.

Condor  Rapide

Jei negalite įsivaizduoti kelionės be puikaus maisto ir gardaus vyno, galite  būti tikri, kad jūsų noras bus išpildytas – šiame kelte dirba aukšto lygio virtuvės profesionalai, kurie paruoš ypač gardžių ir aromatingų patiekalų, o aptarnaujantis personalas padės išsirinkti labiausiai derančius gėrimus.

Commodare Clipper

Jei visada svajojote patirti kuo daugiau pramogų, galite būti tikri, kad šis keltas suteiks galimybę iš tiesų smagiai papramogauti – smagūs laisvalaikio praleidimo būdai keis vienas kitą.


LOADING ...