Keltas Sent Malo - Gernsis

Sent Malo – svarbus jūrų kelias tarp dviejų pasaulio vietovių: puikiai visiems pažįstamos, ypač populiarios Europos šalies – Prancūzijos ir tarp  šiek tiek egzotiškos bei  labai vaizdingos Gernsio salos. Taigi, jei ieškote greito bei patikimo būdo, kaip iš Prancūzijos atvykti į Gernsio salą, galite būtų tikri, kad išeitį jau radote. Tiesa, planuojant kelionę, svarbu dėmesį atkreipti į tai, jog reisai yra vykdomi du kartus per savaitę, todėl gali tekti šiek tiek koreguoti savo planus. Tačiau yra ir ypač puiki žinia – kelionė trunka vos dvi valandas.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sent Malo keltų terminalo

Adresas: Gare Maritime du Naye St Malo 35400

Tel: (02) 99 40 78 10 arba (0) 825 135 135

Jei į keltų terminalą dėl tam tikrų priežasčių atvykote anksčiau nei reikėjo, galite būti tikri, kad laikas tikrai greitai prabėgs: tik jums patiems liks nuspręsti, kur ir kaip jį praleisti: mėgutis gardžia kava, leisti laiką parduotuvėje, skaityti knygą ar žurnalą, o galbūt naudotis internetu.

Registracija prieš išvykstant

Planuodami kelionę prisiminkite, kad registracija prasideda likus dviem valandomis iki išvykimo. Jūsų dėmesio pareikalaus ir jūsų transporto priemonė: iš anksto nuspręskite, vyksite su ja (tokiu atveju taip pat bus reikalinga registracija) ar be jo (pasirinkus šį variantą, transporto priemonę galima palikti aikštelėje).

Atvykstama į Sent Piter Porto keltų terminalą

Adresas: White Rock St. Peter Port Guernsey

Tel: 01481 729666

Šiame keltų terminale veikia kavinėje, kuri taps puikiu pasirinkimu tiek tiems, kurie nori sočiai papietauti, tiek tiems, kurie nori lengvai užkąsti arba pasimėgauti puodeliu  gardžios kavos. Taip pat čia veikia valiutos keitykla, Wi fi ryšio internetas, informacijos biuras.

Keltai plaukiantys maršrutu Sent Malo – Sent Piter Portas

Condor Liberation

Naujas ir modernus – būtent toks yra šios kompanijos keltas. Sumanus šio kelto išplanavimas užtikrina, kad čia yra viskas, ko reikia nepakartojamai kelionei.

Condor  Rapide

Greitis ir stabilumas – šios dvi savybės ypač svarbios norint greitai pasiekti kelionės tikslą.

Commodare Clipper

Pramogų sūkurys garantuotas kiekvienam keliautojui. Teliks į jį įsitraukti ir mėgautis puikiomis akimirkomis.


LOADING ...