Keltas Šerbūras – Dublinas

Šerbūras yra jūrinė jungtis tarp Šerbūro miesto Prancūzijoje ir Airijos sostinės Dublino. Nepriklausomai nuo to, kuriuo metų laiku keliaujate, su kuo keliaujate, koks Jūsų kelionės tikslas ir kokia kelionės trukmė, keltas – viena patikimiausių ir neabejotinai geriausių susisiekimo priemonių. O dažni keltų reisai šia kryptimi suteikia tik daugiau lankstumo planuojant savo atostogas ar kito pobūdžio kelionę. Keltas yra greita susisiekimo priemonė, todėl pasirinkite jį, jeigu vertinate operatyvumą, patogumą ir norite mėgautis kelione.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Šerbūro keltų terminalo

Adresas: Terminal Transmanche, Quai de Normandie, 50100 Šerbūras, Prancūzija

Tel: +33 2 33 43 23 87

GPS koordinatės: 49.644577,-1.605079

Šerbūro keltų terminale tikrai kiekvienas keliautojas ras tai, kas bus reikalinga prieš kelionę. Čia yra patogus mamos ir mažylio kambarys, puikiai įrengti vonios kambariai, tualetai, jauki kavinukė. Turėsite galimybę nusipirkti kavos, arbatos, gardėsių, taip pat užkandžių ir gaiviųjų gėrimų. Jei pamiršote pasiimti kažkokį kelionei būtiną daiktą, neverta nerimauti – keltų terminale veikia parduotuvė. Kad laukimas neprailgtų, čia įrengtos modernios laukimo salės.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Iki kelto išplaukimo likus porai valandų, turėtumėte atvykti į terminalą. Taip registracija kelionei nesukels streso, vyks sklandžiai ir nereikės skubėti. Jei negalite atvykti dviem valandomis anksčiau, pasistenkite, kad iki kelto išplaukimo liktų bent pusvalandis.

Atvykstama į Dublino keltų terminalą

Adresas: Irish Ferries, P.O. Box 19, Alexandra Road, Ferryport, Dublin 1

Tel: +353 1 607 5519

GPS koordinatės: 53.20.45, 6.11.39

Vykstantieji į Dubliną vandens keliu gali būti tikri, kad čia tikrai kiekvienas ras tai, ko reikia po kelionės. Terminale įrengtas puikus mamos ir vaiko kambarys mažyliui pervystyti, perrengti, pamaitinti. Taip pat čia veikia kavinė, yra galimybė įsigyti gaiviųjų gėrimų bei užkandžių.

Keltai plaukiantys maršrutu Šerbūras – Dublinas

Iš Šerbūro į Dubliną plukdo „Epsilon“ keltas. Čia Jūsų laukia nemokamas bevielis interneto ryšys, ištaigingas baras, puikus restoranas, jaukūs vonios kambariai, puikiai įrengtos kajutės  Jūsų poilsis kelionės metu bus aukščiausio lygio. Dalis kajučių turi televizorius, todėl galėsite žiūrėti savo mėgiamas programas.


LOADING ...