Keltas Šerburgas - Portsmutas

Šerburgas jūrinė yra jungtis tarp Prancūzijos ir Anglijos. Visai nesvarbu, koks yra jūsų kelionės pobūdis, toks susiekimo būdas tiks bet kuriuo  atveju. Reisai vykdoma kiekvieną savaitės dieną, jo trukmė yra 4 valandos 15 minučių. Tai, jog reisai yra vykdomi kiekvieną dieną, gerokai palengvina keliautojo dalią – planuoti išvykimą yra kur kas lengviau, be  to, užtikrina, kad turėsite galimybę keliauti tą dieną, kuri jums labiausiai tinka.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Cherbourg keltų terminalo

Adresas: Terminal Transmanche, Quai de Normandie, 50100 Cherbourg, Prancūzija

Tel: +33 2 33 43 23 87

GPS koordinatės: 49.644577,-1.605079

Mamos bei vaiko kambarys, vonios kambariai, kavinė, kurioje raiste kavos, arbatos, saldumynų bei užkandžių, o taip pat ir parduotuvė, kurioje galėsite įsigyti būtiniausių daiktų kelionei arba suvenyrų – visa tai yra įrengta šiame keltų terminale.

Atvykstama į Porthsmouth keltų terminalą

Adresas: Whale Island Way, Hampshire, Portsmouth PO2 8EB, Didžioji Britanija

Tel: +44 23 9229 7391

GPS koordinatės: 50.811823,-1.088367

Atvykę į šį keltų terminalą, rasite vonios kambarius, vaiko ir mamoms kambarius, kavinę, suvenyrų parduotuvę.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleiviai pradedami registruoti likus kelioms valandoms iki išvykimo, laipinimas prasideda likus  30 minučių iki išvykimo. Keliautojai  keltu vykti kartu su automobiliu arba palikti jį stovėjimo aikštelėje.

Keltai plaukiantys maršrutu Šerburgas - Portsmutas

Šio kelto keleiviai plaukia ypač greitu Normandien Express keltu. Jame įrengtos laukimo salės, barai bei kavinė. Taip pat kelte rasite net kelių tipų kajutes. Toks didelis pasirinkimas leis pasijusti tarsi būtumėte patekę į viešbutį, kuriame jūsų laukia kelių skirtingų klasių kambariai. Kiekvienoje kajutėje rasite tai, ko reikia ramiam bei jaukiam poilsiui. Norintys laiką leisti aktyviai, gali rinktis vieną iš daugelio šiame kelte siūlomų pramogų. Puikus pasirinkimas laukia ir tų, kurie net kelionių metu neįsivaizduoja be darbo – kelte veikiantis Wi fi interneto ryšys užtikrins, kad galėsite kelionės metu atlikti darbo užduotis, sutvarkyti svarbiausius verslo reikalus. Savaime suprantama, galimybė naudotis internetu dar labiau praplečia ir laisvo laiko praleidimo būdus – galite mėgautis geriausiais filmais, klausytis muzikos ar sužinoti karščiausias naujienas.


LOADING ...