Keltas Šerburgas - Pulas

Šerburgas jūrinė yra jungtis tarp Prancūzijos ir Anglijos, o kelionė šiuo maršrutu truks tik šiek tiek daugiau nei 4 valandas. Kelionė šiuo reisus yra puikus būdas tiems, kurie ieško sprendimai, kaip greitai ir maloniai leidžiant laiką iš Prancūzijos atvykti į Dž. Britaniją.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Šerburgas  keltų terminalo

Adresas: Terminal Transmanche, Quai de Normandie, 50100 Cherbourg, Prancūzija

GPS koordinatės: 49.644577,-1.605079

Tel: +33 2 33 43 23 87

Neretai nutinka taip, kad dėl įvairiausių priežasčių keleiviai į keltų terminalą atvyksta kur kas anksčiau, nei to reikalauja registracija. Belieka tik pridurti, kad, jei taip nutiko ir jums, tikrai neteks sukti galvos, ką veikti laisvu metu, nes pasirinkimų yra tikrai daug: mėgstantys kavą ar arbatą šiais gėrimais galės pasilepinti kavinėje, negalintys gyventi be interneto turės galimybę pasinaudoti visais Wi fi  interneto ryšio teikiamais privalumais, mėgstantys apsipirkti gali užsukti į terminale veikiančią parduotuvę, tuo tarpu norintys paskaityti žurnalą ar knygą tai galės padaryti jaukioje  laukimo salėje.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Registracija pradžia – dvi valandos iki išvykimo. Atvykus į keltų terminalą būtina sekti informacinius ženklus.

Atvykstama į Poole keltų terminalą

Adresas: New Harbour Rd, Poole BH15 4AJ, Didžioji Britanija

GPS koordinatės: 50.710373, -1.989751

Tel: +44 330 159 5000

Keltų terminale veikia kavinė, vonios kambarys, mamos  bei vaiko kambarys, parduotuvė, galima naudotis internetu.

Keltai plaukiantys maršrutu Šerburgas - Pulo

Šiuo maršrutu plaukia keltas The Barfleur. Tai - 1992 metais pastatytas, 1999 metais renovuotas keltas, kuriuo vienu metu gali plaukti 1212 keleivių, 590 automobilių. Įdomu tai, jog iki 2007 metų šis keltas buvo didžiausias keltas iš visų, kurie atplaukdavo į Poole uostą. Būtent dėl šios priežasties nekeista, kodėl būtent šis keltas sulaukdavo daug smalsuolių žvilgsnių. O pažiūrėti tikrai yra į ką  - keltas pribloškia dydžiu bei prabanga, tačiau geriausiai šio kelto privalumus galimybė įvertinti turi tie, kurie patenka į šios didingos vandens transporto priemonės vidų. Jei keliausite šiuo maršrutu, jūs būsite  vienas iš jų. Jūsų lauks ištaigingos kelių tipų kajutės, kavinės, restoranai,  barai, parduotuvės, interneto ryšys, o erdvūs deniai kvies pasivaikščioti bei mėgautis jūra dvelkiančiu  oru.


LOADING ...