Keltas Šerbūrgas – Rosleras

Maršrutas keltu Šerbūras – Rosleras yra viena populiariausių keltų jungčių tarp Airijos ir Prancūzijos. Rosleras – moderniausias Airijos Pietryčiuose esantis uostas. Šerbūras – tankiausiai apgyvendintas regionas, dar vadinamas „vartais į Prancūziją”. Čia yra garsiausias Europoje Jūrų muziejus, jachtų prieplaukos, milžiniškos laivų statybos kompanijos. Šis uostas itin patogi susisiekimo jungtis keliaujantiems iš Didžiosios Britanijos.  Keliauti keltu galima nuosavu transportu, o aštuoniolikos valandų kelionė jūra, pramogaujant, dovanoja puikius potyrius.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Šerbure:

Adresas: Cherbourg Port SAS, PoBox 50231, 50102 Cherbourg Cedex/France.

GPS koordinatės: platuma : 49.6466, ilguma -001.6040.

Kavinė, mamos bei vaiko kambarys, parduotuvės, automobilių stovėjimo aikštelė bei nuomos punktas suteiks viską, ko reikia, kad jūsų išvykimas  iš Šerburo keltų terminalo būtų patogus bei sklandus. Jame taip pat veikia Wi fi internetas, tad laukdami reiso galėsite dirbti arba pramogauti. Keleiviai keltu gali vykti tiek su nuosavais automobiliais, tiek be jų.

Keleivių registracija išvykstant

Svarbiausias procesas yra registracija. Ji prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo ir baigiasi likus vienai valandai.

Atvykstama į The Ferry Terminal:

Adresas: Stena Line Freight, The Ferry Terminal, Rosslare Harbour, Wexford, Airija.

GPS koordinatės: - 52.251668, -6.336032.

Atvykus į Roslero keltų terminalų, galima atsikvėpti po kelionės  jaukioje kavinaitėje, užsukti į parduotuves ar pasinaudoti internetu.

Keltų terminale keleiviai kviečiami pasivaišinti kava ir arbata, čia esančioje, jaukioje kavinėje, prireikus keleiviai turi galimybę naudotis bevieliu interneto ryšiu ar apsipirkti kelionei būtinų daiktų terminalo parduotuvėje.

Keltai plaukiantys maršrutu  Šerbūras - Rosleras

Maršrutu Šerbūras - Rosleras plaukia Stena line keltas - Stena Horizon.  Jei reisas vykdomas nakties metu, o  kelionės metu užplūdęs adrenalinas neleidžia ramiai miegoti, to daryti ir neverta – kelte tiek pramogų, kad teks geraipasukti galvą, kam teikti pirmenybę: galbūt jaukiam pasisėdėjimui bare kartu su draugais, o galbūt užsukti pažiūrėti filmų – čia jie rodomi nuo pat vidurnakčio iki pat 6 valandos ryto.  Esant palankios  orosąlygoms, filmai gali būtų rodomi po atviru dangumi- tai suteiks dar daugiau malonumo. Oscar Wilde yra dar vienas keltas, kuriuo keliauja šiuo maršrutu plaukiantys keleiviai. Šis keltas nustebins jus kajučių įvairove bei stilingu jų dizainu. Kelte – net keliolikos tipų kajutės, tad net ir tuo atveju, jei šiuo maršrutu keliaujate labai dažnai, tokia kajučių įvairovė leis išvengti rutinos.  Malonus kelto darbuotjų aptarnavimas leisi pasijusti taip, lyg leistumėte laiką aukštos klasės viešbutyje. Tačiau didelis yra ne tik kajučių tipų, bet ir vykdomų reisų pasirinkimas: kadangi jie vykdomi  keliolika kartų per mėnesį, tikimybė, kad reisas vyks jums reikalinga dieną, yra labai didelė.

Stena Horizon

2006 m. pastatytame kelte Stena Horizon įrengtose kajutėse bei sėdimosiose vietose vienu metu gali plaukti net devyni šimtai žmonių. Visi jie turės galimybę pasimėgauti įvairiomis pramogomis, tokiomis kaip naujausi kino filmai kelte esančiame kino teatre, puikūs barai, kuriuose galėsite atsigaivinti įvairiais gėrimais, bei užkandžiais.

Kelto restorane Jūsų laukia nuostabūs patiekalai ir jauki aplinka.

Keleiviai kviečiami į atvirą denį pasigrožėti jūros panorama ir bangų muša.


LOADING ...