Keltas Seydisfjorduras – Torshaunas

Maršrutas Seydisfjorduras – Torshavn yra vienas patogiausių susisiekimo jungčių tarp Islandijos ir Farero salų. Islandijos gyventojams patogus ir greitas būdas pasiekti Farerų salas, o vėliau tęsti kelionę į žemyninę Europą arba Norvegiją. Farero salų gyventojams ir svečiams – Seydisfjordur – lyg vartai į Islandiją ir jos gamtos turtus. Kelionė jūra maloni, kitu atveju reiktų pasiryžti skrydžiui ir vėliau ganėtinai nepatogiam bei daug laiko suvalgančiam parvykimui iš toli nuo miesto centro esančio oro uosto. 

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Seydisfjordur keleivių terminalo:

Address: Hafnargøta, IS-710 Seyðisfjørður, Islandija
GPS koordinatės: 65.266 -13.998.
Terminale yra kavinė, bankomatas, valiutos keitykla.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija su ir be transporto priemonių prasideda likus vienai valandai iki tvarkaraštyje nurodyto kelto išvykimo laiko.
Keleivių, kurie turi specialių poreikių registracija prasideda likus 2,5 val. iki kelto išvykimo.
Keltu galima gabenti iki 50 kg. šaldytų produktų nemokamai.
Farerų salos nepriklauso Europos Sąjungai, todėl vykstant į salyno sostinę – Torshavn – reiktų nepamiršti, kad negalimas, arba su papildomais apribojimais, galima augintinių kelionė.

Atvykstama į Torshavn Keltų Terminalą

Adresas: Eystara bryggja, 103, Torshavn, Farerų salos.
GPS koordinatės: 62.012, - 6,768.
Prie terminalo yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė (trumpalaikio ir ilgalaikio saugojimo). Norėdami palikti automobilį ilgalaikiam saugojimui, reikia apie tai pranešti terminalo darbuotojus.

Keltas plaukiantis maršrutu Seydisfjorduras – Torshavn

Maršrutą Seydisfjorduras – Torshavn aptarnauja keltų operatorius Smyril line. Šiuo maršrutu plaukia kompanijos modernus laivas Norona. Kelto keleiviai gali pasinerti į pramogų svaigulį. 

Norona

Laive yra restoranai (švediškas stalas, bufete, „Steakhouse”, ir k.t), kuriuose yra specialūs patiekalų pasiūlymai vegetarams arba žmonėms, kurie kovoja su alergija. Taip pat yra barai. Juose vyksta vakaro renginiai, gyvo garso koncertai.
Laive rasite visą spektrą paslaugų šeimoms, įskaitant 23 – jų vietų kino teatrą, vaikų žaidimų erdvę, paauglių ir jaunuolių video žaidimų kambarį.
Kelte Norona visas pluoštas parduotuvių ir sveikatingumo centras. Čia Jūs galite ne tik pasportuoti, pasilepinti saunoje ar paplaukioti baseine, tačiau ir pasišildyti sūkurinėje vonioje, naudotis bevieliu Wi-fi interneto ryšiu.

 


LOADING ...