Keltas Skrabsteris - Strumnis

Skrabsteris yra svarbi jūrinė jungtis, kuri jungia Škotiją ir Orknio salas. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog šis pasirinkimas yra tobulas pasirinkimas tiems, kurie ieško galimybių, kaip greitai ir  lengvai nuvykti į salą. Tai, jog kelionė trunka neilgai, egzistuoja didelis išvykimų skaičius, o kelionės metu galima ypač turiningai leisti laisvą laiką,  žemyninėje Škotijos dalyje gyvenantiems žmonėms sudaro ypač palankias sąlygas nuvykti į Orknio salas tiesiog pailsėti ir maloniai leisti turimus laisvadienius. Sakoma, kad pats geriausias poilsis yra gamtoje,  tad Orknio salos tam tobulai tinka, o kelionė keltu išsprengia problemą, kaip jas pasiekti.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Skrabsterio keltų terminalo

Adresas: Queen Elizabeth Pier, Scrabster, Caithness, KW14 7UT, United Kingdom

Tel: 01847 892779

GPS koordinatės: 58.610585° / -3.5436135°

Nedideliame ir jaukiame keltų terminale raiste viską, ko reikia patogiam išvykimui iš šio miesto.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Svarbiausia- nepavėluoti į registraciją. Vėluoti tikrai neteks tuo atveju, jei atvyksite dviem valandomis anksčiau nei yra nurodytas išvykimo laikas ant bilieto – būtent tuomet prasideda registracija. Tuo atveju, jei vyksite automobiliu, registracija bus reikalinga ir transporto priemonei. Na, o jei planuojate vykti be jos, tuomet belieka tik apsvarstyti galimybę palikti transporto priemonę automobilių stovėjimo aikštelėje.

Atvykstama į Strumnio keltų terminalo

Adresas: Stromness Ferry Terminal, Ferry Rd, Stromness, Orkney KW16 3BH, Jungtinė Karalystė

Tel: +44 845 600 0449

GPS koordinatės: 58.96°N 3.3°W

Strumnio keltų terminalas yra nedidelis ir labai jaukus. Čia įrengta laukimo salė, vonios kambarys, galite išgerti kavos ar arbatos.

Keltai plaukiantys maršrutu Skrabsteris – Strumnis

Hamnavoe

Šiuo keltu plaukti patiks tiek dideliems, tiek mažiems- čia raiste pramogų, atitinkančių kiekvieno skonį,  o puikūs patiekalai leis pasijusti taip, lyg leistumėte laiką aukšto lygio restorane.

Hjatland

Jei manote, kad pati geriausia kelionė gali būti ta, kurios metu galima kokybiškai ilsėtis, pramogauti, mėgautis puikiu maistu, gėrimais ir vaizdas, tokiu atveju kelionė šiuo keltu yra idealiai jums tinkantis pasirinkimas.

Hrossey

Tai – keltas, kuris suteiks galimybę ne tik patogiai keliauti,  bet mėgautis puikiomis pramogomis, skirtomis visai šeimai.


LOADING ...