Keltas Southesas - Raidas

Southesas yra svarbi jūrinė jungtis tarp Anglijos ir Vaito salos, o reisas Portsmutas – Raidas yra puikus pasirinkimas visiems tiems, kurie mėgsta patogumą bei taupyti laiką, kadangi kelionė trunka tik 10 minučių. Tačiau tai – dar ne viskas: šios kelionės metu ne tik taupysite savo brangų laiką, bet ir turėsite galimybė pasigrožėti unikaliais vaizdais.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Southeso keltų terminalo

Adresas: Southsea, Clarence Esplanade, Southsea, Portsmouth.  PO5 3AD.

Tel: pastaba  - paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

GPS koordinatės: 50.49 1.05

Portsmuto keltų terminale rasite: puikią parduotuvę, jaukią kavinę, mamos bei vaiko kambarį, Wi fi ryšio internetą, trumpiau tariant, čia yra viskas, ko reikia, kad išvykti ir šio miesto galėtumėte patogiai bei sklandžiai. Na,  o tuo atveju, jei iki kelionės liko labai daug laiko, tokiu atveju puikiu pasirinkimu taps pasivaikščiojimas krantinėmis.

Keleivių registracija  prieš išvykstant

Visi, kurie planuoja vykti šiuo maršrutu, dėmesį turi atkreipti į tai, jog registracija šio reiso dalyviams prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo. Taigi, savo išvykimo dieną reikėtų suplanuoti taip, kad laiku spėtumėte atvykti į registraciją.

Atvykstama į Raido keltų terminalo

Adresas: Quay Road, Ryde, Isle of Wight, PO33 2HB

Tel: pastaba  - paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

GPS koordinatės: 50.7271 1.1618

Raido keltų terminalas yra labai nedidelis ir jaukus, čia yra viskas, ko reikia, kad jūsų viešnagė šiame mieste, nepriklausomai nuo to, kiek ji tęsis, būtų patogi.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Southesas - Raidas

Express

Puikios išvaizdos keltas  džiugina keleivių akis ir suteikia galimybę ypač greitai atvykti į Raidą. Atstumas tarp šių dviejų vietovių yra nedidelis, o Express keltas išvysto didelį greitį, tad šios abi priežastys lemia tai, kad kelionė tokiu reisu trunka tik 10 minučių.

Freedom 90

Tai – dar vienas keltas, kuriuo keliauja šio reiso dalyviai. Jaukus, nedidelis ir labai kompaktiškas. Tiesa, būtina paminėti ir dar vieną jo savybę. Tai – ypač didelis greitis. Būtent jis ir lemia tai, jog kelionė iš vieno miesto į kitą, truks tik 10 minučių.


LOADING ...