Keltas Stokholmas – Helsinkis

Maršrutas keltu Stokholmas - Helsinkis yra vienas patogiausių keltų jungčių tarp Švedijos ir Suomijos. Helsinkis – Suomijos sostinė ir didžiausias ekonominis, bei kultūrinis šalies miestas. Iš jo itin patogu tęsti kelionę Baltijos šalių ir Rusijos link. Stokholmas – Švedijos širdis, iš, kurios yra lengvas susisiekimas keliaujantiems link Norvegijos bei Danijos. Šis maršrutas yra komfortiškas pasirinkimas keliauti Skandinavijoje. Kelionė jūra suteikia nepakartojamų akimirkų ir šaunių pramogų.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Stokholme:

Adresas: Stadsgården, Tegelvikshamn, 11630 Stokholmas, Švedija

GPS koordinatės: 59.316770, 18.095312

Stokholmo keleivių terminale veikia bevielis nemokamas Wi-fi interneto ryšys, yra bankomatas, bei kiti patogumai. Prie terminalo pastato rasite erdvę automobilių stovėjimo aikštelę.

Keleivių registracija išvykstant

Stokholmo terminalas dirba nuo sekmadienio iki penktadienio 06.00–20.00 val. Šeštadienį - 05.30–20.00 val.

Keleivių be transporto priemonių registracija vykdoma antrame aukšte, iš čia pat vykdoma keleivių laipinimo procedūra. Keleiviai, kurie keliauja su naminiais gyvūnais į keltą lipti turėtų taip pat iš antro terminalo aukšto.

Vykstantys į kelionę automobiliu turėtų registruotis netoli terminalo pastato ( reikia stebėti nurodomuosius ženklus).

Atvykstama į Helsinkio Terminalą:

Adresas: Katajanokanlaituri 6 c (Mastokatu 1), 00160 Helsinkis, Suomija

GPS koordinatės: 60.164696, 24.968344

Terminalo pastate yra jauki kavinė.

Keltai plaukiantys maršrutu  Stokholmas - Helsinkis

Maršrutu Stokholmas - Helsinkis plaukia du modernūs kompanijos Viking Line keltai: Gabriella ir Mariella. Kelionė šiuo maršrutu trunka apie mažiau nei 17 val. Keltai trumpam sustoja Alandų salose.

Gabriella

Kruizinis laivas Gabriella buvo pastatytas 1992 m. Juo vienu metu gali plaukti iki 2,400 keleivių. Tai šiuolaikiškas keltas, kuriame keleiviai kviečiami pasinerti į pramogų ir šokių sūkurį.

Lave yra puikių restoranų ir kavinių, barų. Dėka profesionalaus renginių organizatoriaus kelte nuolat vyksta įvairūs vaidinimai, šou programos, karaokė vakarėliai.

Kelte Gabriella yra vaikų žaidimų kambarys ir jaunuolių video žaidimų erdvė.

Mariella

Kruizinis laivas Mariella puikus pasirinkimas keliautojams, kurie nori ramaus atokvėpio nuo užgriuvusių sunkumų. Čia rasite milžiniškas parduotuves, o jose pirkėjų pasitikėjimą užsitarnavusių prekinių ženklų produkcijos.

Kelte Mariella įrengtos konferencijų salės. Jose yra visa konferencijų įranga. Siūlomas komplektas, į kurį įeina konferencijos dalyvių pietai, paslaugus personalas, bei vaizdo ir garso technika, bevielis nemokamas Wi-fi interneto ryšys.

Taip pat Helsinkis – Stokholmas maršrutu plaukia modernūs „Tallink Grupp” keltai: Silja Serenade ir Silja Symphony. Keltai plaukia kiekvieną dieną. Laivai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Šiais, šiuolaikiškais, keltais vienu metu gali keliauti beveik trys tūkstančiai keleivių. Smagi žinia keleiviams - į kelionę jūra kartu galite pasiimti naminius gyvūnus.


LOADING ...