Keltas Stokholmas – Langnas

Kelionė maršrutu Langas – Stokholmas yra puikus pasirinkimas norintiems aplankyti Alandų salas ir Švedijos sostinę. Vos kelių valandų kelionės metu galima pailsėti, papramogauti, o išlipus į krantą tęsti kelionę nuosavu transportu. Tai yra tobula alternatyva varginantiems skrydžiams ir bagažo apribojimams. Langne švartuojasi net kelių operatorių laivai, todėl iš čia galėsite tęsti kelionę į bet kurią pasirinktą Skandinavijos vietą. Stokholmo uostas palaiko keltų jungtis su Baltijos šalimis, vidurio Europa, Rusija.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš keleivių terminalo Stokholme:

Adresas: Stadsgården, Tegelvikshamn, 11630 Stokholmas, Švedija

GPS koordinatės: 59.316770, 18.095312

Keleivių registracija išvykstant

Stokholmo terminalas dirba nuo sekmadienio iki penktadienio 06.00–20.00 val. Šeštadienį - 05.30–20.00 val.

Keleivių be transporto priemonių registracija vykdoma antrame aukšte, iš čia pat vykdoma keleivių laipinimo procedūra. Keleiviai, kurie keliauja su naminiais gyvūnais į keltą lipti turėtų taip pat iš antro terminalo aukšto.

Vykstantys į kelionę automobiliu turėtų registruotis netoli terminalo pastato ( eikia stebėti nurodomuosius ženklus).

Atvykstama į Langno Keltų terminalą

Adresas: Långnäsvägen 656, 22630 Lumparland

Koordinatės: 60.116941, 20.298574

Terminale yra kavinė, prie pastato - suvenyrų krautuvėlė.

Keltai plaukiantys maršrutu Stokholmas – Langnas

Maršrutu Stokholmas – Langnas plaukia du Viking Line keltai: Gabriella ir Mariella. Kelionė jais trunka apie penkias valandas (tikslius atvykimo ir išvykimo laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje).

Abu laivai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Vis dėlto, svaru nepamiršti ir apie specialiuosius poreikius reikia pranešti bilietų rezervacijos metu.

  • Keltu Mariella vienu metu keliauti gali net iki 2,5 tūkst. keleivių. Čia įrengtos jaukios kajutės, keturi restoranai įvairių skonių mėgėjams, bei barai. Tačiau keleivių dėmesį prikausto laive organizuojami šventiniai koncertai ir programos vaikams. Kol vaikai žaidžia, laivo svečiai gali pasimėgauti SPA procedūromis, paplaukioti baseine. Jaunuoliai enrgiją gali išlieti vaizdo žaidimų kambaryje.
  • Kelte Gabriella įrengtos įvairių dydžių konferencijų salės. Čia yra visai reikalinga garso ir vaizdo įranga, WI-FI bevielis interneto ryšys. Jeigu norite palikti darbus krante būtinai surenkite turą po kelte esančias parduotuves. Jose rasite kelionei būtinų daiktų ir mielų suvenyrų. Keltas Gabriella talpina iki 2,4 tūkst. keleivių ir įgulos narius.

Šiais laivais keleiviai turi galimybę keliauti kartu su savo augintiniais.


LOADING ...