Keltas Stokholmas - Mariehamnas

Maršrutas keltu Stokholmas - Mariehamnas yra vienas patogiausių keltų jungčių tarp Švedijos ir Alandų salų. Alandų salos garsėja savo puikiais dviračių takais ir įspūdinga gamta. Tai lyg rojaus oazės ieškančių keliautojų prieglobstis. Stokholmas – Švedijos širdis, iš, kurios yra lengvas susisiekimas keliaujantiems link Norvegijos bei Danijos, Rusijos. Juolab Stokholmas – vandenų karalienė savyje turi daug lobių ir lankytinų objektų. Šis maršrutas yra komfortiškas pasirinkimas keliauti Skandinavijos šalyse. Juk kelionė juo trunka vos šešias valandas, o kelionė jūra suteikia nepakartojamų prisiminimų ir šaunių potyrių.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš keleivių terminalo Stokholme:

Adresas: Stadsgården, Tegelvikshamn, 11630 Stokholmas, Švedija

GPS koordinatės: 59.316770, 18.095312

Keleivių registracija išvykstant

Stokholmo terminalas dirba nuo sekmadienio iki penktadienio 06.00–20.00 val. Šeštadienį - 05.30–20.00 val.

Keleivių be transporto priemonių registracija vykdoma antrame aukšte, iš čia pat vykdoma keleivių laipinimo procedūra. Keleiviai, kurie keliauja su naminiais gyvūnais į keltą lipti turėtų taip pat iš antro terminalo aukšto.

Vykstantys į kelionę automobiliu turėtų registruotis netoli terminalo pastato ( reikia stebėti nurodomuosius ženklus).

Atvykstama į Mariehamną:

Adresas: Hamngatan, 22100 Mariehamn.

GPS koordinatės: 60.095112, 19.927596.

Uosto teritoriją patogiausia patekti iš Storagatan gatvės. Šimtas metrų nuo terminalo pastato yra kavinė. Joje keleiviai kviečiami paskanauti arbatos, kavos ir pasimėgauti užkandžiais, bei desertais.

Keltai plaukiantys maršrutu Stokholmas - Mariehamnas:

Maršrutu Stokholmas - Mariehamnas plaukia keltų operatoriaus Viking Line laivas – Viking Cinderella.

Viking Cinderella

Kruizinis laivas Viking Cinderella buvo pastatytas 1989 metais. Juo vienu metu gali plaukti iki 2560 keleivių ir įgula. Keleiviams žadamas ne tik trijų kategorijų kajutės, tačiau ir tokie restoranai, kaip bufetas, Grilio baras, net keli prabangūs restoranai ir kavinės, bei visa aibė barų.

Kelte Viking Cinderella būtinai pasimėgaukite SPA procedūromis. Siūloma visa pirtinimosi tradicinė procedūra. Į rusiškos pirties taikymo procedūrą įeina kūno šveitimas, atvėsimas baseine ir pasistiprinimas gurmaniškais patiekalais. Taip pat keleiviai kviečiami pasinaudoti galimybe ir skirti laiko kūno stangrinančiam masažui, veido procedūrai, pėdų masažau ir klasikiniam masažui. SPA procedūrų metu galima pasirinkti plaukų atstatomąsias kaukes.


LOADING ...