Keltas Stokholmas – Ryga

Stokholmas – Ryga yra vienas greičiausių keltų jungčių tarp Švedijos ir Estijos. Stokholmas – Švedijos sostinė, esanti strategiškai patogioje vietoje, keliaujantiems po šalį. Ryga – Latvijos sostinė, iš kurios patogu tęsti kelionę po Lietuvą, Estiją, Lenkiją ar į kitas vidurio Europos šalis. Šis maršrutas yra patogus būdas keliauti Baltijos jūros regione. Kelionė jūra suteikia puikių įspūdžių, o kelionė trunka vos šešias valandas, kurias galite praleisti smagiai pramogaudami.  Keliauti keltu galite nuosavu transportu, ir kitame krante tęsti kelionę savo automobiliu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Stokholme:

Adresas: Tallink Terminal Frihamnen Frihamnsgatan 21-23 (Magasin 2) 10 253  Stockholm

GPS koordinatės: 59° 20.591´, 18° 07.119´  

Stokholmo keltų terminale yra bagažo saugykla, bankomatas, kavinė ir priešais pastatą rasite automobilių stovėjimo aikštelę. Stovėjimo aikštelės mokestis: 80.00 SEK/24h.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių keliaujančių be automobilių registracija vyksta uosto terminalo pastate – antrame aukšte, iš čia pat vyksta keleivių įlaipinimo procedūra. Keleiviai, keliaujantys su transporto priemone turėtų sekti informaciją transporto priemonių registracijos skyriuje, kurio naujas adresas yra Hamnpirsvägen 10

Atvykstama į Rygos keleivių terminalą:

Adresas: Eksporta iela 3a, Ryga;

GPS koordinatės: N 56° 57.32´, E 24° 5.40

Rygos keltų terminale rasite bankomatą, jaukią kavinę, priešais terminalą – automobilių stovėjimo aikštelę. Terminale veikia bevielis Wi-fi interneto ryšys, yra mamos ir vaiko kambarys, bei kiti patogumai.

Keltai plaukiantys maršrutu  Stokholmas – Ryga   

Maršrutu Stokholmas - Ryga plaukia puikus „Tallink Grupp” operatoriaus keltas – Isabelle. Vykstant šiuo maršrutu kelionė trunka vos šešias valandas, kurių metu galite ramiai atsipalaiduoti ir pasimėgauti masažais bei saunomis, SPA centre. Kelte Isabelle keleiviai gali naudotis puikiomis konferencijų salėmis. Patogios ir jaukios erdvės pritaikytos ne tik konferencijoms, tačiau ir dalykiniams susitikimams ar pokalbiams, o už lango kvapą gniaužiantis Baltijos jūros vaizdas tampa puikios nuotaikos garantu. Konferencijų salėmis vienu metu gali naudotis beveik keturi šimtai keleivių, o po dalykinių susitikimų dalyviai kviečiami į specialiai Jiems parengtą sauną.

Isabelle – jau tapo lyg sėkmingos kelionės pradžios simboliu. Kelte vaikai smagiai leidžia laiką vaikų žaidimų kambaryje.


LOADING ...