Keltas Stokholmas – Talinas

Maršrutas keltu Stokholmas - Talinas yra vienas greičiausių keltų jungčių tarp Estijos ir Švedijos.  Talinas – Estijos sostinė, esanti strategiškai labai tinkamoje vietoje, keliaujantiems į Lietuvą, Latviją, Rusiją ar Lenkiją. Kelionė jūra suteikia puikių įspūdžių, nors vos per kelias valandas pasiekiamas kitas krantas. 

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Stokholme:

Adresas: Frihamnsgatan 21-23, Magasin 2, 10 253 Stokholmas

GPS koordinatės: 59° 20.591´, 18° 07.119´  

Stokholmo keltų terminale yra bagažo saugykla, bankomatas, kavinė ir priešais pastatą rasite automobilių stovėjimo aikštelę. Stovėjimo aikštelės mokestis: 80.00 SEK/24h.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių keliaujančių be automobilių registracija vyksta uosto terminalo pastate – antrame aukšte, iš čia pat vyksta keleivių įlaipinimo procedūra. Keleiviai, keliaujantys su transporto priemone turėtų sekti informaciją transporto priemonių registracijos skyriuje, kurio naujas adresas yra Frihamnsgatan 63, Stockholm 115 56

Atvykstama į Talino Terminalą:

Adresas: D-terminalas, Lootsi 13, 10151, Talinas

GPS koordinatės: 59.443592,24.765244 

Keltų terminale keleiviai kviečiami pasivaišinti kava ir arbata, čia esančioje, jaukioje kavinėje, prireikus keleiviai turi galimybę naudotis bevieliu interneto ryšiu ar apsipirkti kelionei būtinų daiktų, terminalo parduotuvėje. Terminale veikia bagažo saugykla. Tiesa, mokama – paros kaina priklauso nuo bagažo dydžio ir svyruoja tarp trijų – keturių eurų (kainos gali keistis, todėl tikslias kainas reikia stebėti terminale).

Keltai plaukiantys maršrutu  Stokholmas – Talinas 

Maršrutu Talinas – Stokholmas plaukia du „Tallink Grupp” keltų operatoriaus modernūs keltai: Victoria I ir Romantika. Kiekvienu iš keltų gali plaukti daugiau nei du tūkstančiai keleivių. Tai modernūs Baltijos jūros milžinai. Šiuose laivuose rasite visko ko reikia, kad kelionė taptų įspūdinga. Keltais galite plaukti pasirinkdami vieną iš trijų klasių kajučių ir galėsite mėgautis nemokamais pusryčiais, gėrimais bei užkandžiais (Yra papildomų sąlygų). Kita vertus, keliaudami jūra būtinai pasimėgaukite jos vaizdu viename iš jaukių restoranų arba pašėlkite čia esančiuose klubuose.

Laivais galite keliauti su naminiais gyvūnais. Taip pat visi keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių ir alergiškų keleivių poreikių. Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.

Maršrutu Talinas – Stokholmas plaukia du „St. Peter line” keltų operatoriaus aukščiausius standartus atitintantys laivai: Princess Maria ir Princess Anastacia. Kiekvienu iš keltų gali p                                                                           laukti daugiau nei du tūkstančiai keleivių. Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Kompanija nuolat rengia akcijas ir nuolaidų programas studentams, senjorams, vaikams. Taip pat remia labdaros organizacijas.

Kelionė šiais laivais garantuoja puikius potyrius keleiviams. Čia veikia SPA centras, kuriame keleiviai kviečiami pasimėgauti masažais ir sūkurine vonia. Laive įrengtas kino teatras, kuriame moderniausios vaizdo ir garso technikos dėka stebimi stebuklai. Nepakartojamus žaidimus, spektaklius ir vaidinimus kuria vaikai, žaidimų kambaryje.

Keltuose veikia dešimt puikiausių restoranų ir barų. Čia patiekiami tik profesionalų ir virtuvės meistrų sukurti patiekalai, o taip pat keleiviai gali rinktis iš plataus gėrimų asortimento. Tik čia vyksta nepakartojamos šou programos ir beprotiški vakarėliai.


LOADING ...