Keltas Strumnis - Skrabsteris

Strumnis yra svarbus jūrų kelias, kuris sujungia Orknio salas ir Škotiją. Maršrutas Strumnis – Skrabsteris suteikia galimybę greitai ir patogiai pasiekti norimą vietovę, nepaisant to, kad  nuo jos esate atskirti jūra. Taigi, viskas, ką belieka daryti, tai – tik susiplanuoti, ką veiskite atvykę į Orknio salas, negalvodami apie tai, kaip įveiksite jus skiriantį atstumą. Kadangi Strumnis yra Orknio salose, jų gyventojai neturi galimybių naudotis tokiomis įvairiomis paslaugomis ar pramogomis, kokias gali rinktis Škotijos žemyninės dalies gyventojai. Atsižvelgiant į tai, kad yra keliauti keltais į Škotiją yra greita ir patogu, Orknio salų gyventojai gali kur kas dažniau palepinti save išvykomis į Škotijos žemyninę dalį.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Strumnio keltų terminalo

Strumnio keltų terminalas yra įrengtas taip, kad keliautojai galėtų patenkinti visus savo poreikius – čia veikia informacijos centras, yra galimybė paskambinti, išgerti kavos ar arbatos.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Prieš dvi valandas iki išvykimo prasideda registracija, kurioje turi sudalyvauti visi, norintys vykti šiuo reisu. Užregistruoti teks ir transporto priemonę, tuo atveju, jei planuojate vykti ja. Na, o norintys vykti be automobilio, jį gali palikti saugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Atvykstama į Skrabsterio keltų terminalo

Adresas: Queen Elizabeth Pier, Scrabster, Caithness, KW14 7UT, United Kingdom

Tel: 01847 892779

GPS koordinatės: 58.610585 -3.5436135

Skrabsterio keltų terminalas pasitiks jus puikiai ir jaukiai įrengtomis laukimo salėmis, pakvies išgeti kavos ar arbatos bei suplanuoti tolimesnę kelionės dalį.

Keltai plaukiantys maršrutu Strumnis  - Skrabsteris

Hamnavoe

Kiekviena klejonė gali dovanoti tik pačias geriausias akimirkas, tačiau tam, kad taip Buitkų, labai svarbios ir visos kelionės aplinkybės. Jei palnuojate kelionę keltu, tai, savaime suprantama, išskirtinis dėmesys tenka šiai transporto priemonei – tik tuo atveju, jei ji bus kokybiška ir turės daug privalumų, jūs galėsite mėgautis nuostabia kelione. Šis keltas kaip tik toks ir yra.

Hjatland

Tai – dar vienas keltas, kuriuo plaukia šio reiso dalyviai. Daug puikių akimirkų patirsite kartu su savo šeima.

Hrossey

Džiugina tai, kad šis keltas gali pasiūlyti viską, ko reikia šių dienų keliautojui.


LOADING ...