Keltas Šventa Margarita – Gils Bėjus

Šventa Margarita yra svarbus jūrų kelias, kuris jungia Orknio salas. Daugelis žmonių yra linkę galvoti, kad keliauti į salas yra  labai sudėtinga. Vis dėlto, tuomet, kai kalbame apie keltus, situacija keičiasi iš esmės – būtent keltai suteikia galimybę greitai ir patogiai pasiekti salas. Džiugina tai, kad vis daugiau ir daugiau žmonių renkasi tokią kelionę ir turi galimybę mėgautis puikiais privalumais. Bene pats ryškiausias iš jų yra tad, kad kelionė trunka vos vieną valandą – net nespėsite pastebėti, kaip greitai prabėgo laikas. Tam įtakos turės ir dar vienas faktas – plaukiama ypač moderniu laivu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sent Margaret keltų terminalo

Adresas: Pier Rd, St Margaret's Hope, Orkney KW17 2SW, Jungtinė Karalystė

Telefonas: +44 1856 831226

GPS koordinatės: 58.50; 02.56

Sent Margaret keltų terminalas yra labai nedidelis, jaukus, tačiau svarbiausia – talpus, mat čia  rasite viską, ko reikia patogiam išvykimui.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Visi planuojantys vykti šiuo maršrutu, savo laiką turėtų suplanuoti atsižvelgdami į vieną ypač svarbią detalę – registracija prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo. Ne ką mažiau svarbu yra ir tai, jog registracija yra reikalinga ir transporto priemonei.

Atvykstama į Gils Bėjaus keltų terminalą

Adresas: Gills Bay, Canisbay KW1 4YB, Didžioji Britanija

Tel: +44 800 688 8998

GPS koordinatės: 58.38; 03.09

Jaukiame ir nedideliame Gils Bėjaus terminale rasite  ne tik patogias laukimo sales, bet ir turėsite galimybę išgerti puodelį kavos ar arbatos, o taip pat gauti visą reikalingą informaciją informacijos centre. Atgavus jėgas po kelionės ir sužinojus pačią svarbiausią informaciją, bus lengva tęsti kelionę toliau.

Keltai, plaukiantys maršrutu Sent Margaret – Gils Bėjus

Šio reiso dalyviai plaukia ypač moderniu, žavingu keltu, kuris turi ypač skambų vardą. Tai – Pentalina. Drąsiai galima sakyti, kad šis patenkins net paties išrankiausio keliautojo lūkesčius, kadangi čia yra viskas, ko gali norėti bet kokio amžiaus keliautojas. Maža to, visai nesvarbu,  ar vykstate su šeima, ar su draugų kompanija – plaukiant šiuo keltu nuobodžiauti tikrai neteks.


LOADING ...