Keltas Svinouiscis – Treleborgas

Świnoujście – Treleborgas maršrutas yra idealus pasirinkimas tiems, kurie keliauja į Rytus nuo Berlyno. Šia susisiekimo jungtimi keltai plaukia septynias dienas per savaitę ir todėl, tai viena patogiausių Švedijos ir Lenkijos jungčių. Treleborgas yra netoli nuo antro pagal dydį Švedijos miesto - Malmės, o Świnoujście – Lenkijos ekonominis ir kultūrinis centras, bei strategiškai patogi vieta, Skandinavijos gyventojams, kurie keliauja Lenkijoje arba link Baltijos šalių. Kelionė jūra, priešingai ilgoms paroms automobilyje, yra patogus ir malonus transporto būdas.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Svinouiscis keleivių terminalo:

Adresas: Terminal Promowy ul. Duńska 2, PL-72-600 Świnoujście

GPS koordinatės: L 53 ° 55 'N, L 14 ° 15' E. 

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių be ir su automobiliais registracija prasideda likus 90 min. iki keltų tvarkaraštyje numatyto išvykimo laiko. Keleivių be transporto priemonių registracija į keltą baigiasi likus 15min. iki kelto išvykimo. Keleivių su transporto priemonėmis registracija į keltą baigiasi  likus 30min. iki kelto išvykimo.

Atvykstama į Treleborgo uostą:

Adresas: Travemündebron
Hamngatan 9, SE-23122 Trelleborg

GPS koordinatės: 55.373179, 13.154197

Keltas plaukiantis maršrutu Svinouiscis - Treleborgas:

Svinouiscis – Treleborgas maršrutu plaukia du komfortiški „Ttlines” operatoriaus keltai: Nils Dacke ir Robin Hood. Keltai plaukia kiekvieną dieną, o kelionė jais trunka vos septynias valandas. Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių.

Nils Dacke

Laivas Nils Dacke yra sukurtas keliautojams, kurie kelia aukščiausius reikalavimus komfortui. Kelte dirbantis personalas visuomet yra pasirengęs pagelbėti kruizinio laivo svečiams, kad ir kur jie leistų laiką (kelte esančioje sporto salėje, SPA centre, kino teatre, kazino ar restorane), o taip pat, kad ir ką veiktų (darbuotųsi konferencijų salėje, vaikščiotų po parduotuves ar mėgautųsi saulėlydžiu, atvirame denyje).

Robin Hood

Tai laivas, kuriame ir maži, ir dideli ras ką veikti. Kelte Robin Hood įrengtos puikios erdvės poilsiui – poilsio kambarys, jaukios kajutės. Taip pat laive yra net šeši restoranai, kuriuose kaskart svečiai stebinami naujais patiekalais ir tradiciniais virtuvės valgiais. Kelto bare keleiviai kviečiami pasimėgauti karštais arba šaltais gėrimais ir kokteiliais, bei atgauti jėgas, mėgaujantis jūros horizontais.


LOADING ...