Keltas Talinas – Helsinkis

Talinas – Helsinkis yra itin greita ir komfortiška susisiekimo jungtis tarp Estijos ir Suomijos. Baltijos šalių gyventojams tai itin greitas būdas nuvykti į Skandinaviją arba tęsti kelionę Sankt Peterburgo link. Suomiams – tai patogu susisiekimo jungtis su Lietuvos, Estijos ar Latvijos gyventojais. Šiuo maršrutu keltai plaukia kiekvieną dieną, kelionė trunka vos kelias valandas, kurių metu galite smagiai pramogauti ir leisti laiką, laive. Maloni kelionė jūra yra lyg tobula alternatyva varginantiems skrydžiams.

Talinas – Helsinkis Suomijos gyventojams – tai patogi susisiekimo jungtis su Lietuvos, Estijos ar Latvijos gyventojais. Šiuo maršrutu Escero line keltai plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka vos kelias valandas. Maloni kelionė jūra yra lyg tobula alternatyva daug apribojimų turintiems skrydžiams.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Talino keleivių terminalo:

Adresas: Sadama 25, 15051 Talinas, Estija.

GPS koordinatės: 59.445986, 24.761221

Terminale yra kavinė, bankomatas.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių be automobilių registracija vyksta antrame keleivių terminalo aukšte, kuriame, taip pat, yra išvykimo salė. Trečiame Keltų terminalo aukšte vyksta keleivių įlaipinimo į keltą procedūra.

Keleivių su automobiliais registracija vyksta kiek toliau nuo pagrindinio terminalo pastato, todėl atvykus į uostą teritoriją reikia stebėti nurodomuosius ženklus, kuriais sklandžiai privažiuosite registracijos vietą. Prie terminalo pastato yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Keleivių su kroviniais arba transporto priemonėmis registracija vyksta netoli A terminalo, esančiame krovinių registravimo biure.

Biuro darbo laikas:

  • Pirmadienis – Šeštadienis: 06.30-07.30 ir 15.30-17.30
  • Sekmadienis: 06.30-07.30 valandomis ir 14.15-16.00 val.

Keleivių su augintiniais registracijos procedūra vyksta bendra tvarka – terminale. Terminalo darbo laikas:

  • Kiekvieną dieną: 00-24.00 val.

Nurodytas tvarkaraštis gali keistis. Todėl kiekvienu atveju stebėkite tvarkaraštyje nurodytus grafikus.

Atlikus registracijos procedūras galite skirti laiko skaniam kavos puodeliui, terminalo kavinėje.

Atvykstama į Helsinkio Keltų Terminalą

Adresas: Katajanokanlaituri 6 c (Mastokatu 1), 00160 Helsinkis, Suomija

GPS koordinatės: 60.164696, 24.968344

Terminalo pastate yra jauki kavinė.

Keltas plaukiantis maršrutu Talinas - Helsinkis

Talinas – Helsinkis maršrutu plaukia modernūs „Tallink Grupp” keltai: „Baltic Queen”, „Star”, „Superstar” ir „Silja Europa”. Keltai plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka vos porą valandų. Visi keturi keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių, taip pat alergiškų ar turinčių kitų specialių poreikių.

Maršrutu Helsinkis - Talinas plaukia kompanijos Viking Line keltas Viking XPRS. Tai praktiškai naujas laivas, pastatytas vos 2008 metais. Jis talpina net 2,500 keleivių.

  • Laive įrengti prabangūs restoranai ir barai. Juose stalai nukrauti tradiciniais patiekalais ir gurmaniškais eksperimentais. Meniu sudaromas ir alergiškiems keleiviams. Jie gali rinktis iš didelio patiekalų be laktozės ir glitimo asortimento.
  • Kelte pluša renginių organizatorius. Jo dėka vaikų juokas girdisi iš vaikų žaidimų kambario, kuriame nuolat vyksta parodos ir vaidinimai. Esant geram orui žaidimai ir šou programos perkeliamos į atvirą denį.
  • Kelte Viking XPRS veikia bevielis Wi-fi interneto ryšys, o taip pat yra įrengtos patogios salės konferencijoms ir seminarams organizuoti. Jūs čia galite ramiai pabaigti darbui svarbius projektus ir vėliau tęsti pramogas, tokias kaip SPA.
  • Laivu galite keliauti su augintiniais.

Silja Europa

Keltas Silja Europa yra pats gražiausias bei didžiausias Baltijos jūros laivas. Tai lyg visas viešbučių ir pramogų kompleksas. Kelte yra šokių baras, restoranai, puiki atmosfera, vaikų žaidimų aikštelės ir kitos pramogos.

Baltic Queen

Keltas Baltic Queen – jaukus keltas, kuriame keleiviai gali jaustis kaip namies. Laive puiki atmosfera, gausu pramogų įvairaus amžiaus keleiviams. Keliaujant jūra nepraleiskite progos pasimėgauti užburiančia ir širdį suvirpinančia jūros panorama, bei bangų muša.

Star

Keltas Star puikus pasirinkimas norintiems operatyviai ir kokybiškai atlikti visus darbus. Laive yra puiki konferencijų salė su visa įranga, bei nemokamu Wi-fi interneto ryšiu.

Keliauti laivu Star galima trijose klasėse: verslo, standartinė ir Star. Nuo pasirinktos klasės priklauso dovanų skaičius. Taip pat šis keltas itin patogus keliaujantiems nuosavu automobiliu.

Superstar

Neštikėtinai gretas keltas, kuriuo kelionė trunka rekordiškai trumpą laiką. Nepaisant to, visi keltu plaukiantys keleiviai turi puikias poilsio erdves ir didelį pramogų pasirinkimą, įskaitant SPA centrą, bei vaikų žaidimų kambarį, didelį įvairių restoranų pasirinkimą. Keltu galite keliauti su augintiniais. Tereikia apie tokį poriekį pranešti bilietų rezervacijos metu.

Talinas – Helsinkis maršrutu plaukia taip pat modernus „Escero line” keltas – Finlandia. Laivas plaukia net kelis kartus per dieną. Vos dviejų valandų ir trisdešimt minučių kelionė garantuoja, kad pasivešite malonių įspūdžių ir prisiminimų.

Keltas Finlandia

Keltas Finlandia žavi keleivius ne tik keturių šimtų vietų saulės ir šviesos oaze, dviejų aukštų terasoje, tačiau ir skaniais užkandžiais, gurmaniškais ir tradiciniais patiekalais restoranuose, bei puikiomis šou programomis, baruose. Kelte visą parą veikia šokių aikštelė, bare rengiamos karaoke vakarai.

  • Jeigu kelionės tikslas Helsinkyje – pakeliauti ir susipažinti su lankytinais objektais, „Escero line” siūlo unikalią galimybę – vos už kelių eurų simbolinį mokestį turistines ekskursijas grupėms iki šešių asmenų po lankytinus, kultūrinius, Estijos ir Suomijos sostinių objektus. Tikslius įkainius ir sąlygas galima sužinoti bilietų rezervacijos metu.
  • Taip pat galite pasinaudoti papildomais pasiūlymais ir mėgautis nemokamais užkandžiais bei gėrimais, bevieliu Wi-fi interneto ryšiu ir komfortišku poilsiu ramiame keleivių salone.

LOADING ...