Keltas Talinas – Stokholmas

Talinas – Stokholmas yra patogi susisiekimo jungtis tarp Estijos ir Švedijos. Šauniai praleistas laikas laive yra puiki alternatyva varginančiai kelionei automobiliu arba skrydžiui. Keliauti galite savo transportu, todėl nereiks kitame krante ieškoti automobilių nuomos punkto, o šešių valandų kelionė pramogaujant praskrieja kaip akimirka.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstana iš Talino keleivių keltų terminalo:

Adresas: D-terminalas, Lootsi 13, 10151, Talinas

GPS koordinatės: 59.443592,24.765244

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių be automobilių registracija vyksta antrame keltų terminalo aukšte. Ten pat yra išvykimo salė. Keleiviai į laivą įlaipinami – trečiame terminalo aukšte. Terminale rasite bagažo saugyklą, parduotuvę, o priešais pastatą rasite automobilių stovėjimo aikštelę.

Keleivių su automobiliais registracija vyksta toliau nuo terminalo pastato, todėl atvykus į uostą sekite nurodomuosius ženklus ir jie nuves Jus į keleivių su automobiliais registracijos vietą.

Terminalas dirba:

Sekmadienis-Penktadienis: 06:00 - 01:00val.

Šeštadienis: 06:00 - 23:00 val.

Tačiau specialios registracijos „Tallink Grupp” darbo valandos kiek trumpesnės ir sudarytos pagal keltų tvarkaraštį:

Pirmadieniais, trečiadieniais ir šeštadieniais: 06.00-21.00 val.

Penktadieniais ir sekmadieniais: 06.00-22.30 val.

Atvykstama į Stokholmo keltų terminalą:

Adresas: Frihamnsgatan 21-23, Magasin 2, 10 253 Stokholmas

GPS koordinatės: 59° 20.591´, 18° 07.119´   

Keltai plaukiantis maršrutu Talinas - Stokholmas:

Maršrutu Talinas – Stokholmas plaukia du „Tallink Grupp” keltų operatoriaus modernūs keltai: Victoria I ir Romantika. Kiekvienu iš keltų gali plaukti daugiau nei du tūkstančiai keleivių. Tai modernūs Baltijos jūros milžinai. Šiuose laivuose rasite visko ko reikia, kad kelionė taptų nepamirštama.

Victoria I

Kelte Victoria I keleiviai kviečiami paskanauti gurmaniškų patiekalų, pašėlti klube arba atsigaivinti SPA centre.

Laive vaikai gali smagiai leisti laiką vaikų žaidimo kambaryje, o Jūs nesibaiminti dėl darbų – kelte yra konferencijų salės, nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys.

Romantika

Kruizinis laivas Romantika – tikras kompanijos pasididžiavimas. Pasimėgaukite vaizdinga jūros panorama viename iš devynių čia esančių restoranų ar barų. Profesionalūs virtuvės šefai Jus nustebins patiekalais, o platus gėrimų asortimentas leis iš naujo išsirinkti savo favoritus.

Kelte veikia puikios parduotuvės, kuriose galėsite įsigyti suvenyrų, desertų ar kvepalų.

Leiskite sau atsipalaiduoti ir pailsėti kelte esančiose saunose arba sudalyvauti kiekvieną vakarą vis naujose šou programose.

Princess Maria

Keltas Princess Maria garantuoja puikius potyrius keleiviams. Čia veikia SPA centras, kuriame keleiviai kviečiami pasimėgauti masažais ir sūkurine vonia. Laive įrengtas kino teatras, kuriame moderniausios vaizdo ir garso technikos dėka stebimi stebuklai. Nepakartojamus žaidimus, spektaklius ir vaidinimus kuria vaikai, žaidimų kambaryje.

Princess Anastacia

Kelte Princess Anastacia veikia dešimt puikiausių restoranų ir barų. Čia patiekiami tik profesionalų ir virtuvės meistrų sukurti patiekalai, o taip pat keleiviai gali rinktis iš plataus gėrimų asortimento. Tik čia vyksta nepakartojamos šou programos ir beprotiški vakarėliai.


LOADING ...