Keltas Tarsas - Spodsbjergas

Maršrutas Spodsbjergas – Tarsas yra greičiausia susisiekimo jungtis tarp dviejų Danijos salų, t.y. Lolando ir Langelando. Abi salos yra tikras turistų rojus. Čia traukia turistai, žvejai, šeimos su mažasi vaikais ir būriuotojai iš visos planetos. Kelionė tarp šių dviejų krantų trunka vos 45 min. Todėl tai daugiau negu malonus ir greitas būdas pasiekti Spodsbjergą ir Tarsą garsinančias vietas, o vėliau tęsti kelionė per Danijos žemes.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Tarse

Adresas: Stations Alléen 17, 4912 Harpelunde, Tarsas (Taars), Danija.

GPS koordinatės: 40.728671, -73.989815

Prie terminalo yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija su automobiliais ir be jų vyksta vienoje vietoje. Keleiviai bilietus gali įsigyti kelte, tačiau atliekant rezervaciją internetu galima sutaupyti ir būti garantuotiems, kad registracijos procedūros praeis sklandžiau.

Į terminalą rekomenduojama atvykti likus bent penkiolikai minučių iki keltų išplaukimo. Derėtų orientuotis pagal keltų tvarkaraštyje numatytą laiką.

Atvykstama į Spodsbjergo keleivių Terminalą:

Adresas: Spodsbjergvej 351, Spodsbjergas, 5900 Rudkobingas, Danija.

GPS koordinatės: 54.929533, 10.826050.

Netoli terminalo yra automobilių stovėjimo aikštelė, jauki kavinė ir parduotuvė.

Keltai plaukiantys maršrutu Tarsas – Spodsbjergas

Maršrutu Spodsbjergas – Tarsas plaukia du kompanijos Langelandstrafikken Ferry keltai: Odin Sydfyen ir Frigg Sydfyen. Keltai talpina vasarą iki keturių šimtų keleivių, o  žiemos sezono metu – iki dviejų šimtų. Keltai talpina iki penkiasdešimties automobilių ir beveik šimtą šešiasdešimt priekabų.

Laivais galima keliauti su augintiniais. Svarbu paminėti, kad keltas Frigg Sydfyen ir keltas Odin Sydfyen yra pritaikyti prie keleivių, kurie turi judėjimo negalią. Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezrevacijos metu. Kelionė šiais laivais yra ypač greita. Čia dirba malonus personalas. Laive yra svarbiausi patogumai, įskaitant patogias sėdėjimo vietas, vonios kambarį ir k.t.

Kelionė abiem keltais trunka trumpiau nei valandą, tačiau šis laikas gali praeiti maloniai ir jaukiai. Pasinaudokite proga paskaityti įdomią knygą, žurnalą ar pailsėti polsio kambaryje. Taip pat keleiviai kviečiami pasigrožėti jūros panorama atvirame denyje. Tai kiekvienai kelionei suteikia romantikos ir paslapties aurą.


LOADING ...