Keltas Travemunde – Helsinkis

Travemunde – Helsinkis yra komfortiška susisiekimo jungtis tarp Skandinavijos ir Vokietijos. Vidurio Europos gyventojams tai greitas ir malonus keliavimo būdas į Suomiją, o Skandinavijos gyventojas – į Vokietiją, šalies sostinę – Berlyną ar vidurio Europą. Maloni kelionė jūra trunka truputy daugiau nei parą, tačiau smagiai praleistas laikas kelte tampa idealia alternatyva nepatogiems skrydžiams.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Travemunde keleivių terminalo:

Adresas: Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, DE-23570, Lübeck-Travemunde,  Vokietija. 

GPS koordinatės: 53.940401,10.852922

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus dviems valandoms iki išplaukimo ir pasibaigia likus valandai iki keltų išplaukimo. Vėliau vykdoma keleivių įlaipinimo procedūra.

Vykstantiems su nuosavu transportu svarbu prisiminti, kad automobilių, kurių aukštis aukštesnis nei 2,1 metro bus statomi į kitą denį nei vykstančių su žemesnėmis transporto priemonėmis. Todėl jų registracija gali būti pradėta vykdyti kiek vėliau.

Atvykstama į Helsinkio Keltų Terminalą

Adresas: Vuosaaren satama, Hansaterminaali, Provianttikatu 5, 00980 Helsinkis.

GPS koordinatės: N 59 43´ E 19 04´

Keltas plaukiantis maršrutu Travemiunde – Helsinkis 

Travemiunde - Helsinkis maršrutu plaukia modernūs Finnlines keltai: Finnstar, Finnmaid ir Finnlady. Kelionė šiuo maršrutu trunka 29 valandas, tačiau jos puikiuose keltuose pralekia kaip akimirka.

Keliaujantiems su gyvūnais įrengtos specialios kajutės. Keltuose yra puikios poilsio erdvės ir prabangūs apartamentai, o 11 – tame denyje keleivių laukia daug pramogų ir puikių restoranų. Tad kelionėje neteks nuobodžiauti.

Finnstar

Tai žvaigždžių klasės laivas, kuriuo siūloma patogi ir maloni kelionė ištisus metus. Keltas Finnstar talpina 554 keleivius. Mažiausi keliautojai kviečiami į vaikų žaidimo erdves, o paauglių laukia video žaidimų kambarys. Tuo tarpu vyresni keleiviai laukiami SPA centre, kurime galės pasimėgauti masažo malonumais, sauna, pirtimi, sūkurine vonia ar treniruoklių sale. 

Finnmaid

Jums daugiau niekuo nereiks rūpintis, nes kelte Finmaid viskuo pasirūpinta už Jus. Jums tereikia mėgautis gurmaniškais arba tradiciniais patiekalais jaukiuose restoranuose, bei atsigaivinti gėrimais bare. Jeigu norite aktyvaus poilsio – čia pat yra visas paslaugų kompleksas su treniruoklių sale ir baseinais.

Kelte įrengtos itin jaukios kajutės Jūsų ramiai minutei. 

Finnlady

Keltas Finnlady yra vienas žaviausių Finnlines keltų. Čia rasite konferencijų salę su visa konferencijai reikiama įranga, o taip pat pramogas pagal kiekvieno pomėgius.

Laive Finnlady veikia puikios parduotuvės, kuriose galėsite išsirinkti patikusių kvepalų, kosmetikos, alkoholio, žaislų ar kelionei būtinų prekių.


LOADING ...