Keltas Travemundė - Liepoja

Maršrutas keltu Travemundė - Liepoja yra populiari keltų jungtis tarp Vokietijos ir Latvijos. Baltijos šalių gyventojams šis maršrutas yra itin patogus susisiekimo būdas su Vokietija, jos sostine Berlynu ir centrine Europa. Liepoja yra vos kelios valandos kelio nuo Latvijos sostinės – Rygos ar Lietuvos širdies – Kauno, taip pat Estijos.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Travemunde

Adresas: Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, DE-23570, Lübeck-Travemunde,  Vokietija.

GPS koordinatės: 53.940401,10.852922

Keleiviai turi galimybę sutaupyti iki 15,00 Eur. rezervuojant bilietus internetu. Uostas įsikūręs prie "Trave" upės, Liubeko įlankoje, ir yra nutolęs apie 20 km nuo Liubeko miesto centro. Į terminalą bus patogu atvykti tiek nuosava transporto priemone, tiek viešuoju transportu. Keleivių terminale veikia kavinė, nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys, mamos ir vaiko kambarys, parduotuvės.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių su automobiliais ir be automobilių registracija baigiasi likus dviem valandom iki išplaukimo. Keleivių registracija su automobiliais vyksta prieš pastatą.

Atvykstama į Brīvostas iela.

Adresas: Brīvostas iela 14a, LV-3405, Liepoja, Latvija.

GPS koordinatės: 56.5292309, 20.9984457

Keltų terminale keleiviai kviečiami pasivaišinti kava ir arbata, čia esančioje, jaukioje kavinėje, prireikus keleiviai turi galimybę naudotis bevieliu interneto ryšiu, ar apsipirkti kelionei būtinų daiktų terminalo parduotuvėje.

Keltai plaukiantys maršrutu Travemundė – Liepoja

Maršrutu Travemundė – Liepoja  plaukia du Stena line keltai - „Urd” ir „Ask”. Nedideliais, tačiau jaukiais keltais vienu metu gali plaukti 186 keleiviai. Į kelionę pasiimkite savo augintinį nemokamai. Apie tai praneškite bilietų rezervacijos metu.   

Kelionė keltu tikrai bus patogi. Laivuose yra įrengtos erdvios kajutės bei sėdimos vietos salone.

„Urd” ir „Ask” rasite specialias kajutes keliaujantiems su gyvūnais. Keltuose vaikai laukiami vaikų žaidimų kambariuose, keleiviai kviečiami į puikius barus atvirame denyje, bei įvairius restoranus.

Iš kelionės norisi atsivežti ne tik prisiminimus, todėl kelto parduotuvėlėse galėsite išsirinkti suvenyrų, žaislų, kosmetikos ar gėrimų, o Jums visuomet pagelbės malonus personalas.

Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių, tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.


LOADING ...