Keltas Travemundė – Malmė

Travemiundė – Malmė yra labai patogi susisiekimo jungtis tarp Vokietijos ir Švedijos. Puikiai praleistas laikas kelte yra ideali alternatyva varginantiems skrydžiams arba begalinei kelionei automobiliu. Vykstant šiuo maršrutu galite keliauti nuosavu automobiliu ir su augintiniais.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstana iš Travemiundė keleivių keltų terminalo:

Adresas: Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, DE-23570, Lübeck-Travemunde,  Vokietija. 

GPS koordinatės: 53.940401,10.852922 

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus dviems valandoms iki išplaukimo ir pasibaigia likus valandai iki keltų išplaukimo. Vėliau vykdoma keleivių įlaipinimo procedūra.

Vykstantiems su nuosavu transportu svarbu prisiminti, kad automobilių, kurių aukštis aukštesnis nei 2,1 metro bus statomi į kitą denį nei vykstančių su žemesnėmis transporto priemonėmis. Todėl jų registracija gali būti pradėta vykdyti kiek vėliau. 

Atvykstama į Malmės keltų terminalą:

Adresas: Norra Hamnen, Lappögatan 3B, 211 24 Malmė, Švedija

GPS koordinatės: 55.62943, 13.00892. 

Keltai plaukiantis maršrutu Travemiundė – Malmė:

Travemunde – Malmė maršrutu plaukia modernūs ir jaukūs trys Finnlines keltai: „Finntrader”, „Finnpartner” ir „Nordlink”.

Tai jaukūs keltai, kuriais vienu metu gali keliauti beveik šeši šimtai keleivių. Laivuose yra parengta daug staigmenų ir pramogų. Šiais keltais galima plaukti su naminiais augintiniais, o taip pat jie pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. 

Finntrader

Kelte Finntrader keleivių laukia jaukios kajutės. Taip pat keliaudami jūra nepraleiskite progos pasimėgauti saunos malonumais, baseinu ir sūkurine vonia.

Mažųjų keliautojų laukia spalvingas vaikų žaidimų kambarys, o jų tėveliai galės įsigyti įvairių suvenyrų, kosmetikos ir parfumerijos iš kelte esančių parduotuvių.

Finnpartner

Keltas Finnpartner – puikus pasirinkimas norintiems ramaus poilsio. Kelte veikia nepriekaištingas restoranas, kurio meniu ruošia profesionalūs virtuvės šefai. Čia pat keleiviai kviečiami į barą, kuriame patyrusi barmenų komanda suplaks Jūms įspūdingą kokteilį arba padės išsirinkti mylimiausią vyno ir alaus rūšį iš milžiniško gėrimo asortimento.

Nordlink

Laivas Nordlink yra prabangus jūros milžinas. Jame rasite visą pramogų kompleksą, įskaitant treniruoklių salę, sauną, sūkurinę vonią ir baseinus.

Kelte įrengtas specialus baseinas vaikams, o keleiviai, kurie nori pabaigti darbo projektus tai gali padaryti konferencijų salėje.


LOADING ...