Keltas Travemunde – Ventspilis

Maršrutas Travemunde – Ventspilis jau daug metų yra populiariausia susisiekimo jungtis tarp Vokietijos ir Latvijos. Ventspilis yra vos už kelių valandų kelio nuo Latvijos sostinės – Rygos, Lietuvos ir Estijos. Travemunde – tai Liubeko miesto dalis. Vieta, kuri yra ne tik netoli šalies svarbiausių centrų, tačiau keliautojus iš viso pasaulio traukia Hanzos miesto istorija, puikia architektūra, bei nuostabiomis parduotuvių alėjomis. Kelionės metu galėsite ramiai pailsėti.  Taip pat keliauti galite savo automobiliu, todėl nuvykus nereiks ieškoti transporto nuomos punkto.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Travemunde keltų terminalo:

Adresas: Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, DE-23570, Lubeck-Travemunde,  Vokietija. 

GPS koordinatės: 53.940401,10.852922

Kelte keleivių patogumui įrengta parduotuvė, kavinė, išvykimo salėje galima naudotis bevieliu Wi-fi interneto ryšiu. Priešais terminalą yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje yra galimybė palikti automobilį ilgalaikiam arba trumpalaikiam saugojimui.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus trim valandoms iki kelto išplaukimo, baigiasi likus dviem valandom iki inkaro pakėlimo.

Atvykstam į Keltų terminalą Dārzu iela

Adresas: Dārzu iela 6, LV-3601, Ventspilis, Latvija. 

GPS koordinatės: 57.3983862, 21.5695485

Keleivių terminale galite ne tik susitvarkyti visus formalumus, tačiau jame galima rasti parduotuvėlę, taksomatą, mamos ir kūdykio kambarį.

Vykstantys su augintiniais, užsiregistravę, gali ramiai palaukti išvykimo salėje keleivių laipinimo procedūros. Kad laukimas neprailgtų galite pasinaudoti bevieliu Wi-fi interneto ryšiu ar atsigerti kavos terminale esančioje kavinėje.

Keltas plaukiantys maršrutu Travemunde - Ventspilis

Travemunde - Ventspilis plaukia du Stena line keltai - „Stena Flavia” ir „Ask”. Tai yra modernūs keltai, atitinkantys aukščiausios kokybės standartus.
Į kelionę jais galite pasiimti savo augintinį. Apie tai praneškite bilietų rezervacijos metu.
Kelionė keltu tikrai bus patogi. Laivuose yra įrengtos erdvios kajutės bei sėdimos vietos salone.
„Stena Flavia” ir „Ask” įrengtos specialios kajutės keliaujantiems su gyvūnais.
Keltuose vaikai laukiami vaikų žaidimų kambariuose, keleiviai kviečiami į puikius barus atvirame denyje, bei gurmanų išgirtus restoranus.
Iš kelionės norisi atsivežti ne tik prisiminimus, todėl kelto parduotuvėlėse galėsite išrinkti suvenyrų, žaislų, kosmetikos ar gėrimų, o Jums visuomet pagelbės malonus personalas.
Keliaujant nepraleiskite progos atvirame denyje pasigrožėti jūros panorama. Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių, tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.


LOADING ...