Keltas Treleborgas - Svinouiscis

Swinoujście – Treleborgas maršrutas yra idealus pasirinkimas tiems, kurie keliauja į Rytus nuo Berlyno. Šia susisiekimo jungtimi keltai plaukia septynias dienas per savaitę ir todėl, tai viena patogiausių Švedijos ir Lenkijos jungčių. Treleborgas yra netoli nuo antro pagal dydį Švedijos miesto - Malmės, o Świnoujście – Lenkijos ekonominis ir kultūrinis centras, bei strategiškai patogi vieta, Skandinavijos gyventojams, kurie keliauja Lenkijoje arba link Baltijos šalių. Kelionė jūra, priešingai ilgoms paroms automobilyje, yra patogus ir malonus transporto būdas.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Treleborge:

Adresas: Travemündebron
Hamngatan 9, SE-23122 Trelleborg

GPS koordinatės: 55.373179, 13.154197

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių su automobiliais ir be nuosavo transporto registracija prasideda likus trims valandos iki keltų tvarkaraštyje nurodyto laivo išplaukimo laiko ir tęsiasi dvi valandas.

Keleivių su augintiniais registracija vyksta ten pat kur ir keleivių be transporto priemonių. Tam tikrais atvejais gali tekti pateikti augintinio skiepų pažymėjimo ar kitų privalomų dokumentų.

Kelto terminale rasite bankomatą, valiutos keityklą, šalia terminalo – automobilių stovėjimo aikštelę.

Atvykstama į Duńska 2:

Adresas: Terminal Promowy ul. Duńska 2, PL-72-600 Świnoujście

GPS koordinatės: L 53 ° 55 'N, L 14 ° 15' E.

Keltas plaukiantis maršrutu Treleborgas - Świnoujście:

Treleborgas - Świnoujście  maršrutu plaukia du komfortiški „Ttlines” operatoriaus keltai: Nils Dacke ir Robin Hood. Keltai plaukia kiekvieną dieną, o kelionė jais trunka vos septynias valandas. Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių.

Jie yra lyg sukurti keliautojams, kurie kelia aukščiausius reikalavimus komfortui. Keltuose dirbantis personalas visuomet yra pasirengęs pagelbėti kruizinio laivo svečiams, kad ir kur jie leistų laiką (kelte esančioje sporto salėje, SPA centre, kino teatre, kazino), o taip pat, kad ir ką veiktų (darbuotųsi konferencijų salėje, vaikščiotų po parduotuves). Kita vertus, tai laivai, kuriuose įrengtos puikios erdvės poilsiui – poilsio kambarys, jaukios kajutės. Taip pat laivuose yra net po šešis restoranus, kuriuose kaskart svečiai stebinami naujais patiekalais ir tradiciniais virtuvės valgiais. Keltų baruose keleiviai kviečiami pasimėgauti karštais arba šaltais gėrimais ir kokteiliais. Nepraleiskite progos, keliaudami jūra, palydėti arba pasitikti saulę, įsiklausyti į bangų mušą ir pasimėgauti gaiviu Baltijos jūros oru.


LOADING ...