Keltas Treleborgas – Zasnicas

Keltų linija Treleborgas - Zasnicas jau daugelį metų yra populiari jungtis tarp Švedijos ir Vokietijos. Centrinės Europos gyventojams šis maršrutas yra greičiausias ir patogiausias būdas pasiekti Skandinavijos šalis, o Skandinavijos gyventojams – centrinę Europą. Vos keturios valandos kelte, kurias galite praleisti smagiai pramogaudami, ragaudami gurmaniškus patiekalus, bei ilsėdamiesi, praskrieja kaip viena minutė.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kontinentplan

Adresas: Kontinentplan, 231 23 Treleborgas

GPS kordinatės: 55.372194, 13.152306

Kelte keleivių patogumui įrengta parduotuvė, kavinė, išvykimo salėje galima naudotis bevieliu Wi-fi interneto ryšiu. Priešais terminalą yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje yra galimybė palikti automobilį ilgalaikiam arba trumpalaikiam saugojimui.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus trim valandoms iki kelto išplaukimo, baigiasi likus valandai ir trisdešimt minučių iki inkaro pakėlimo.

Atvykstam į Keltų terminalą Zasnice:

Adresas: Fährfaren Sassnitz-Mukran, Hafeneingangsgebäude 20, 18546 Zasnicas, Vokietija

GPS koordinatės: 54.486667, 13.583306

Keleivių terminale galima ne tik susitvarkyti visus formalumus, tačiau ir  rasti parduotuvėlę, taksomatą, mamos ir kūdykio kambarį.

Vykstantys su augintiniais, užsiregistravę, keleiviai kviečiami į išvykimo salę, kurioje laukiama keleivių laipinimo procedūros. Kad laukimas neprailgtų yra galimybė pasinaudoti bevieliu Wi-fi interneto ryšiu ar atsigerti kavos terminale esančioje kavinėje.

Keltas plaukiantys maršrutu Treleborgas - Zasnicas

Treleborgas - Zasnicas  plaukia puikus Stena line keltas Sassnitz. Kiekvieną dieną plaukiančiu keltu gali keliauti net devyni šimtai keleivių ir visi jie ras dominančią veiklą. Tikrai verta pasimėgauti nepakartojama Baltijos jūros panorama, bangų muša bei puikiu oru, arba paragauti itin skanių patiekalų bei tauriųjų ir gaiviųjų gėrimų, kelte esančiuose restoranuose ir baruose. 

Kelte vaikai gali linksmai praleisti laiką vaikų žaidimų kambaryje.

Keleiviai kviečiami į kino teatrą pasižiūrėti naujausius kino filmus.

Galbūt norite atlikti būtiniausius darbus? – Tuomet pakviesime Jus pasinaudoti konferencijų sale su visa konferencijai reikiama įranga ir nemokamu bevieliu Wi-fi interneto ryšiu.

Keltas pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.

Keltu galite keliauti drauge su augintiniais, bei pasinaudoti specialiais pasiūlymais Jums.


LOADING ...