Keltas Turku – Langnas

Langnas – Alandų salų traukos centras. Ši vieta kasmet pritraukia tūkstančius turistų dėl dviračių takų ir žmogaus rankos nepaliestos gamtos. Maršrutas Langnas – Turku yra greita susisiekimo jungtis tarp Alandų salų ir Suomijos. Turku – regiono centras ir vienas judriausių Suomijos uostų. Iš jo patogu tęsti kelionę į bet kurią Skandinavijos dalį. Turku garsėja savo senamiesčio gatvelėmis, pramogų vietomis šeimoms, o kelionė jūra yra lyg maloni aktyvios kelionės pradžia.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Langnas keltų terminalo

Adresas: Långnäsvägen 656, 22630 Lumparland

Koordinatės: 60.116941, 20.298574

Terminale yra kavinė, prie pastato - suvenyrų krautuvėlė.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių bilietų registracija prasideda likus valandai iki keltų išplaukimo pagal grafike nurodytą laiką. Įlaipinimo procedūra ir bilietų registracija vyksta kelte. Todėl turėkite su savimi asmens dokumentus. Terminalo darbo laikas visomis savaitės dienomis nuo 00.40 val. iki  03.30 val. Terminale rasite parduotuvę, kavinę. Šalia pastato yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Atvykstama į Turku keleivių keltų terminalą

Adresas: Ensimmäinen Linja, 20100 Turku, Suomija

GPS koordinatės: 60.434046, 22.222194

Terminale rasite jaukią kavinę, kurioje galėsite paskanauti puikių užkandžių, kavos ir arbatos. Uosto teritorijoje yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Keltai plaukiantys maršrutu Turku – Langas

Maršrutu Turku – Langnas plaukia du draugiški aplinkai kompanijos Viking Line laivai: Amorella ir Viking Grace. Taip pat šiuo maršrutu plaukia šiuolaikiški „Tallink Grupp” keltai: „Baltic princess” ir „Galaxy”. Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Tiesiog, apie specialiuosius poreikius reikia pranešti bilietų rezervacijos metu. Maloniai nuteikia galimybė šiais moderniais keltais plaukti drauge su savo augintiniais.

Kompanijos Viking Line keltai talpina iki 2,480 keleivių. Laivuose yra net keli restoranai ir barai. Juose galite pasirinkti tiek neregėtų ir neragautų skonių derinių, tiek tradicinių skanėstų. Restoranuose rasite salotų barą, užkandžių, desertų ir pagrindinius meniu. Kelte Viking Grace apart tradicinių pramogų ir restoranų yra jaukus SPA centras, baseinas, vaikų žaidimų kambarys. Laivas kiekvieną vakarą pavirsta įspūdingos vakaro programos vieta.

Keleiviams labai patinka tiesiog pasivaikščioti denyje ir pasigrožėti jūros panorama. Tad keleiviams belieka leistis į kelionės garantuojamą pramogų sūkurį ir pasisemti neišdildomų prisiminimų.


LOADING ...