Keltas Turku – Mariehamnas

Maršrutas Turku – Mariehamnas yra greitas susisiekimo būdas tarp Suomijos ir Alandų salų. Turku -  vienas didžiausių regiono uostų, iš kurio patogu tęsti kelionę į Norvegiją ar keliauti Švedijoje. Alandų salų sostinė Mariehamnas – nuotykių ištroškusių keliautojų tikslas. Šiuo maršrutu laivai plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka apie šešias valandas. Todėl galite pasirinkti Jums patogiausią laiką. Maloni kelionė jūra yra lyg tobula alternatyva varginantiems skrydžiams arba kelioms nepatogioms dienos autobuse.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Turku keleivių terminalo:

Adresas: Ensimmäinen Linja, 20100 Turku, Suomija

GPS koordinatės: 60.434046, 22.222194

Terminale rasite jaukią kavinę, kurioje galėsite paskanauti puikių užkandžių, kavos ir arbatos. Uosto teritorijoje yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Registracija su keleiviniu transportu vyksta kitoje vietoje nei keleivių be automobilių. Todėl įvažiavus į uosto teritoriją reikia stebėti ženklus. Terminale, keleivių registracija vyksta kiekvieną dieną 06.30 – 9.30 val. ir 16.00 – 20.30 val.

Registracijos procedūrą galima atlikti ryte.

Svarbu turėti omenyje, jog terminale nėra bankomato, valiutos keityklos.

Atvykstama į Mariehamną:

Adresas: Hamngatan, 22100 Mariehamn.

GPS koordinatės: 60.095112, 19.927596.

Uosto teritoriją patogiausia patekti iš Storagatan gatvės. Šimtas metrų nuo terminalo pastato yra kavinė. Joje keleiviai kviečiami paskanauti arbatos, kavos ir pasimėgauti užkandžiais, bei desertais.

Keltas plaukiantis maršrutu Turku – Mariehamnas:

Maršrutu Turku - Mariehamnas plaukia kompanijos Viking Line keltai Amorellia ir aukščiausius aplinkosaugos bei kokybės standartus atitinkantis Viking Grace.

  • Amorella – laivas, kuriuo vienu metu keliauti gali iki 2,480 keleivių. Jie visi kviečiami pasivaišinti puikiais patiekalais, kelto restoranuose, o taip pat gėrimais ir užkandžiais kavinėse, bare. Laive yra vaikų žaidimų erdvė, jaunuolių video žaidimų kambarys.
  • Viking Grace - Modernus laivas, kurio keleiviai puikiai praleis laiką SPA centre arba vienoje iš vakaro šou programų. Laikas kelte prabėgs kaip nepamirštama akimirka.
  • Abiejuose laivuose dirba renginių organizatoriai. Jų dėka, geram orui esant, atvirame denyje, vyksta daug renginių ir vaidinimų vaikams. Atviras denis – puiki vieta paisvaikščiojimui. Juk čia galima pasigrožėti saule ir jūra. Jeigu oro sąlygos neleidžia, tuomet šou programos persikelia į kelto erdves. Renginių organizatoriai vakarais baruose organizuoja karaoke vakarėlius, šokių ir šou pramogas.
  • Keltuose įrengtos prabangios kajutės.
  • Restoranuose yra ruošiamas papildomas meniu alergiškiems žmonėms. Čia jie gali pasirinkti patiekalus be laktozės ir glitimo.
  • Laivuose įrengtos konferencijų salės. Jose konferencijų dalyviai gali naudotis visa reikiama garso ir vaizdo įranga.

 


LOADING ...