Keltas Turku – Stokholmas

Turku - Stokholmas yra itin komfortiška susisiekimo jungtis tarp Švedijos ir Suomijos. Tai vieni didžiausių regiono uostų, iš kurių patogu tęsti kelionę įvairiomis kryptimis. Keltai plaukia kiekvieną dieną, todėl galite pasirinkti Jums patogiausią laiką. Maloni kelionė jūra yra lyg tobula alternatyva varginantiems skrydžiams.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Turku keleivių terminalo:

Adresas: Ensimmäinen Linja, 20100 Turku, Suomija

GPS koordinatės: 60.434046, 22.222194

Terminale rasite jaukią kavinę, kurioje galėsite paskanauti puikių užkandžių, kavos ir arbatos. Uosto teritorijoje yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Registracija su keleiviniu transportu vyksta kitoje vietoje nei keleivių be automobilių. Todėl įvažiavus į uosto teritoriją reikia stebėti ženklus. Terminale, keleivių registracija vyksta kiekvieną dieną 06.30 – 9.30 val. ir 16.00 – 20.30 val.

Atvykstama į Stokholmo Keltų Terminalą

Adresas: Stadsgården, Tegelvikshamn, 11630 Stokholmas, Švedija

GPS koordinatės: 59.316770, 18.095312

Keltas plaukiantis maršrutu Turku - Stokholmas

Maršrutu Stokholmas – Turku plaukia kompanijos Viking Line keltai Amorellia ir aukščiausius aplinkosaugos bei kokybės standartus atitinkantis Viking Grace. Taip pat šiuo maršrutu plaukia šiuolaikiški „Tallink Grupp” keltai: „Baltic princess” ir „Galaxy”.

  • Amorella – laivas, kuriuo vienu metu keliauti gali iki 2,480 keleivių. Jie visi kviečiami pasivaišinti puikiais patiekalais, kelto restoranuose, o taip pat gėrimais ir užkandžiais kavinėse, bare. Laive yra vaikų žaidimų erdvė, jaunuolių video žaidimų kambarys.
  • Viking Grace - Modernus laivas, kurio keleiviai puikiai praleis laiką SPA centre arba vienoje iš vakaro šou programų. Laikas kelte prabėgs kaip nepamirštama akimirka.
  • „Baltic princess” ir „Galaxy” laivuose yra įspūdingi restoranai ir barai. Čia rasite naują požiūrį į švedišką stalą, kuriame gėrimų kaina įskaičiuota į patiekalų ir keleiviai nemažai sutaupo. Taip pat gausu Itališkos, Azijos ir Rusijos virtuvės skaniausių patiekalų restoranų, bei britiškų barų.

Laivai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių, yra specialiai įrengtos kajutės alergiją turintiems žmonėms. Kajučių interjeras sukurtas be alergiją galinčių sukelti medžiagų. Taip pat keltais Galaxy ir Baltic Princess yra galimybė keliauti su naminiais gyvūnais. 

Galaxy

Modernus keltas Galaxy yra lyg paslaugų ir pramogų kompleksas, o taip pat viešbutis ant vandens, tuo pat metu. Keleiviai kviečiami apsilakyti puikiuose restoranuose ir jaukiuose baruose, bei sudalyvauti vakaro šou programose.

Neformalų susitikimą, kūrybingą seminarą ar produktyvią konferenciją praleisite kelte esančiose konferencijų salėse. Jose rasite visą reikiamą įrangą ir bevielį Wi-fi interneto ryšį.

Kelte vaikai smagiai praleidžia laiką žaismingame vaikų žaidimų kambaryje.

Baltic Princess

Keltas Baltic Princess yra lyg Baltijos jūros princese. Laive įrengtos saunos ir SPA centras, kuriame galite atsipalaiduoti, pasimėgauti SPA procedūrų malonumais, bei paplaukioti baseinuose.

Laive yra puikių parduotuvių. Juk visuomet iš kelionės norisi atsivežti suvenyrą, o parduotvėse rasite platų kvepalų, tauriųjų ir gaiviųjų gėrimų, bei saldumynų, žaislų asortimentą. Keliaujant jūra būtinai apsilankykite atvirame denyje esančiuose restoranuose ir pasimėgaukite puikiu jūros vaizdu, bei patiekalais.


LOADING ...