Keltas Varbergas – Grena

Varbergas – Grena maršrutu plaukiantis keltas yra patogiausia ir greičiausia susisiekimo jungtis tarp Jutlandijos ir prie pietryčių Švedijos, esančio Danijos uosto. Vos keturių valandų maloni ir patogi kelionė keltu praskrieja kaip viena akimirka. Kitu atveju tektų praleisti kelias itin nemalonias valandas ankštame lėktuve.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Varbergo uosto:

Adresas: Danmarksterminalen Varberg, Färjestation, 432 44 Varberg, Danija.

GPS koordinatės: 57.10969 ir 12.24343.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių terminalas yra netoli miesto centro. Terminalas atidaromas likus valandai iki keltų išvykimo. Keliaujantys be automobilių, bilietus gali įsigyti antrame lygmenyje – kelte.

Atvykę su automobiliais, tačiau nenorintys keltu plaukti su automobiliu, gali savo transporto priemonę palikti prie terminalo esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Aikštelė nemokama, todėl neišleisite nei cento, nepriklausomai nuo to kiek laiko planuojate keliauti. Tereikia perkant bilietą gauti specialų leidimą. Ši procedūra taip pat neužima daug laiko ir pastangų.

Keleivių su automobiliais registracija vyksta prie terminalo. Keleivių registracija baigiasi likus trisdešimt penkioms minutėms iki kelto išplaukimo. 

Atvykstama į Grenos uostą:

Adresas: Stena Line Denmark A/S, Faergevej 1, 8500 Grena, Danija

GPS kordinatės: 56.40712 ir 10.92403.

Keltai plaukiantys maršrutu

Varbergas – Grena maršrutu kiekvieną dieną plaukia puikus Stena line keltas Stena Nautica. Kelionė trunka apie keturias valandas, o keliautojai gali plaukti drauge su savo augintiniais. Ketinantiems tai daryti rekomenduojama susipažinti su kelionės su gyvūnais taisykles.

Moderniu Stena Nautica keltu vienu metu gali plaukti devyni šimtai žmonių ir dar beveik keturi šimtai automobilių, bei visuomet keleiviams pasiruošęs padėti personalas.

Stena Nautica

Kelionė keltu suteikia milžinišką pramogų pasirinkimo laisvę:

  • Laive, vaikai yra kviečiami į žaismingą vaikų žaidimų kambarį.
  • Stena Nautica kelte galėsite pasimėgauti viso pasaulio virtuves užkariavusiais patiekalais, kuriuos ruošia patyrusi komanda. Meniu nuolat atnaujinamas.
  • Keleiviai kviečiami pasinaudoti specialiais pasiūlymais ir gauti nemokamus pusryčius, vaisius, užkandžius.
  • Keleiviai gali pasimėgauti naujausiais filmais kelto kino teatre. Filmų repertuaras nuolat atnaujinamas.
  • Kelte veikia nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys visiems, nenorintiems atitrūkti nuo planetos aktualijų ar darbų.
  • Kelte Stena Nautica įrengtos puikios parduotuvės, kuriose rasite kelionei būtinų daiktų, suvenyrų, alkocholio ar kosmetikos bei žaislų, o pirkinius turėsite galimybę įsigyti pigiau nei sausumoje.
  • Keleiviai turi galimybę pasigrožėti puikia jūros panorama ir esant geram orui gali atvirame denyje pasigrožėti saulės spinduliais, kurie taip žaismingai krenta į vandenį.
  • Keliautojai, kurie nori paskaityti įdomią knygą ar žurnalą, o taip pat tiesiog pailsėti ir atgauti jėgas, gali tai padaryti erdviose poilsio ložėse arba komfortiškose kajutėse.

Stena Nautica – puikios kelionės ir poilsio garantas.


LOADING ...