Keltas Ventspilis – Nyneshamnas

Ventspilis – Nyneshamnas  yra puiki susisiekimo jungtis tarp Skandinavijos ir Rytinės Europos dalies. Baltijos jūros šalių gyventojams šis maršrutas – tai vienas patogiausių susisiekimo būdų su Švedija ar Norvegija. Smagiai praleistas laikas kelte vieną naktį praskrieja kaip akimirka, kitu atveju – keliaujant automobiliu laukia kelių dienų kelias ir varginanti kelionė ant ratų.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Ventspilio keleivių terminalo:

Adresas: Dārzu iela 6, LV-3601, Ventspils, Latvija. 

GPS koordinatės: 57.3983862, 21.5695485 

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių be automobilių registracija vyksta terminalo pagrindiniame pastate. Registracija baigiasi dvi valandos iki išplaukimo. Keleivių registracija su automobiliais vyksta priešais terminalo pastatą (reikia stebėti ženklus).

Keleivių su automobiliais registracija taip pat pasibaigia likus dviem valandoms iki išplaukimo.

Atvykstama į Nyneshamno  Keltų Terminalą

Adress: Skyttens Hälls väg 10, 149 30 Nyneshamnas, Švedija

Kordinatės N 58° 54.589', E 17° 57.446' 

Keltai plaukiantys maršrutu Ventspilis – Nyneshamnas

Ventspilis – Nyneshamnas maršrutu plaukia Stena line keltai – Ask, Stena Flavia ir Scottish Viking. Tai modernūs ir patogūs keltai, kuriuose yra viskas Jūsų nepakartojamai kelionei. Šie keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Laivais galima gabenti gyvūnus. Tam tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu, o taip pat turėti būtinus gyvūno dokumentus. 

Stena Flavia

2009 m. pastatytame kelte Stena Flavia įrengtose kajutėse bei sėdimosiose vietose vienu metu gali plaukti net 830 žmonių. Kelte gausu pramogų, tokių kaip vaikų žaidimų kambarys, video žaidimų kambarys, milžiniškas TV ekranas tam, kad nepraleistumėte nei vienų rungtynių.

Kelte dirba tik itin paslaugus ir visuomet pagelbėti pasirengęs personalas, kurio tikslas užtikrinti malonius įspūdžius visos Jūsų kelionės metu.

Scottish Viking

Scottish Viking pastatytas 2009 m. Jame yra įrengtos patogios kajutės ir sėdimos vietos salone. Keltu vienu metu plaukti gali iki 800 keleivių.

Kelte yra gausu pramogų – puikios parduotuvės, žaismingas vaikų žaidimų kambarys, jaukūs restoranai gurmanams ir k.t..  Šiltuoju metų sezonu keleiviai kviečiami į lauko barą.

Ask

Keltas Ask yra puikus pasirinkimas, norintiems atsipalaiduoti ir  kelionės metu ramiai pasižiūrėti sporto rungtynes ar kino filmą milžiniškame ekrane, bare.

Keleiviai turi galimybe naudotis bevieliu Wi-fi interneto ryšiu ar mėgautis užburiančiu Baltijos jūros vaizdu ir bangų muša.

Laive veikiančiuose restoranuose gaminami tik itin aukštos kokybės standartus atitinkantys patiekalai, o baruose pateikiamas platus gėrimų asortimentas. Kas gali būti geriau už kvapnios kavos puodelį, rankoje laikant įdomią knygą ar žurnalą?


LOADING ...