Keltas Ventspilis – Travemunde

Ventspilis – Travemunde – patogi susisiekimo jungtis tarp Baltijos šalių ir Vokietijos. Šis maršrutas yra ekonomiškas ir praktiškas pasirinkimas, norintiems pasiekti centrinę Europą. Nepakartojamos akimirkos kelte yra tarsi atgaiva po sunkių darbų, o taip pat kelionė keltu padeda išvengti varginančio laiko automobilyje ir nepatogaus skrydžio lėktuvu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Ventspilio keleivių terminalo:

Adresas: Dārzu iela 6, LV-3601, Ventspilis, Latvija. 

GPS koordinatės: 57.3983862, 21.5695485

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus trims valandoms iki išvykimo. Registracija vyksta pagrindiniame keleivių terminale. Svarbu su savimi turėti asmens dokumentus, o taip pat užregistruoti muitines prekes, jeigu tokių turite. Registracija baigiasi likus dviem valandoms iki išvykimo.

Keleivių su automobiliais registracija vyksta prie pagrindinio terminalo pastato. Terminalas yra lengvai surandamas, tiesiog reiktų stebėti ženklus. Jeigu paskutinę minutę nuspręsite keltu plaukti be automobilio, savo transporto priemonę galėsite palikti saugojimo aikštelėje, priešais terminalą. Savaitės automobilio saugojimo kaina – vos 25 Eur.

Kainos gali keistis, todėl tikslių kainų reikia teirautis uosto terminale. 

Atvykstama į Travemunde keleivių uosto terminalą:

Adresas: Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, DE-23570, Lubeck-Travemunde,  Vokietija. 

GPS koordinatės: 53.940401,10.852922

Keltai plaukiantys maršrutu Ventspilis – Travemunde

Ventspilis – Travemunde maršrutu plaukia du Stena line keltai -  Stena Flavia  ir Ask. Tai modernūs ir jaukūs keltai, kurie atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Juose yra patogios erdvės Jūsų poilsiui ir įdomių pramogų kompleksas. Stena Flavia keltu gali drauge plaukti Jūsų augintiniai. Keltai pritaikytas judėjimo negalią turinčių žmonių poreikiams. 

Stena Flavia

Stena Falvia šiuolaikiškas ir patogus keltas, kuriame vienu metu gali plaukti 830 žmonių ir personalas. Laive daug įvairių pramogų, kurios patiks nuo įvairaus amžiaus keleiviams. Kelte galėsite ramiai atsipalaiduoti jaukiose kajutėse arba poilsio erdvėse, o taip paskanauti gurmaniškų patiekalų restoranuose.

Į namus norisi atsivežti ne tik smagius prisiminimus, tačiau ir suvenyrų. Jų įsigyti galėsite parduotuvėse, o taip pat paslaugus personalas pagelbės išsirinkti kvepalus, kosmetikos priemones, alkocholio, žaislų ar saldumynų.

Kelte Stena Flavia veikia bevielis  Wi-fi interneto ryšys, todėl be vargo galėsite pabaigti visus darbus.

Ask

Keltas Ask sukurtas Jūsų nepakartojamai kelionei jūra. Čia galėsite ne tik pailsėti komfortiškose kajutėse, tačiau ir praleisti smagiai laiką laivo bare. Kelte įrengti elegantiški ir jaukūs restoranai, o keleiviai, kurie norėtų pasidžiaugti jūros panorama, kviečiami į barą atvirame denyje.

Vaikų laukia žaismingas vaikų žaidimų kambarys.

Keltu su Jumis galės keliauti augintiniai, nes atostogos turi būti be jokių rūpesčių. 

Patogiu ir jaukiu keltu Ask vienu metu gali plaukti iki 186 žmonių. Keleiviai gali rintis iš įvairių kajučių. Keliaujantys su vaikais gali pasirinkti patogias keturvietes kajutes, pro, kurių langus atsiveria atviros jūros vaizdas. Kelte keleiviai kviečiami pasimėgauti Baltijos jūros patiekalais ir gėrimais nemokamai. 


LOADING ...