Keltas Ystadas – Rionė

Maršrutas Ystadas – Rionė yra greitas būdas iš Danijai priklausančios Bornholmo salos nuvykti į vos už 60 km. nuo antro pagal dydį Švedijos miesto Malmės esantį Ystadą. Tuo tarpu, Rionė yra vienintelis salos uostas. Jis palaiko keltų jungtis su Vokietija, Kioge ir kitais strategiškai svarbiais uostais. Tačiau apart patogaus maršruto ir trumpos kelionės pasirinkimas keliauti jūra turi visą galybę papildomų privalumų. Keliauti jūra galima su nuosavu transportu. Jums nereikia rūpintis kas laikinai pasirūpins Jūsų augintiniu, nes jis gali vykti su Jumis. Kelionės metu galite atsipalaiduoti ir pramogauti. Todėl kiek daugiau nei valanda jūroje prabėga nepastebimai.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Ystado keleivių terminalo:

Adresas: Hamntorget 2, Ystad 271 39, Švedija

GPS Koordinatės: 53.417585, 14.570959

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių be transporto priemonių ir keliaujančių su automobiliais registracija prasideda likus 90 min. iki keltų tvarkaraštyje numatyto išvykimo laiko. Keleivių be transporto priemonių registracija į keltą baigiasi likus 15min. iki kelto išvykimo. Keleivių su transporto priemonėmis registracija į keltą baigiasi  likus 30 min. iki kelto išvykimo. Laikas gali keistis. Keleiviai su specialiais poreikiais prašomi atvykti į terminalą ir registracijos procedūrą pradėti anksčiau.

Likęs laikas skiriamas keleivių įlaipinimo procedūrai.

Atvykstama į Petersens Vej 2 Keltų Terminalą:

Adresas: Munch Petersens Vej 2, Rionė, Danija.

GPS koordinatės: 55.100873, 14.691620

Prie terminalo pastato yra automobilių stovėjimo aikštelė, terminale – jauki kavinė

Keltas plaukiantis maršrutu Ystadas – Rionė

Supergreitas keltas Villum Clausen aptarnauja maršrutą Ystadas – Rionė. Kompanijos Bornholmstrafikken laivas šį maršrutą nuplaukia per vieną valandą ir 20 min. Kruizinis laivas Villum Clausen buvo pastatytas 2000 metais, o vėliau 2004 m. ir 2005 m. modernizuotas. Juo vienu metu gali plaukti daugiau nei tūkstantis keleivių (1 055) ir visuomet jiems pagelbėti pasiruošęs personalas.

Kelionės laivu Villum Clausen metu būtinai skirkite laiko pietums, pusryčiams ar vakarienei restorane arba užkandžiams ir puodeliui kavos bufete. Laive veikianti parduotuvė gali pasigirti dideliu prekių asortimentu. Tad nepraleiskite progos įsigyti naudingų daiktų ir sutaupyti, nes gaminiai parduodami pigiau nei krante. Leiskite sau pasimėgauti tyla ir ramybe poilsio salone arba čia pat pažaisti stalo žaidimus su draugais, šeima.

Nepraleiskite galimybės patirti visus gražiausius kelionės malonumus ir namo parsivežkite nepamirštamų įspūdžių.


LOADING ...