Keltas Ystadas - Svinouiscis

Maršrutas Ystadas - Svinouiscis yra patogi susisiekimo tarp Švedijos ir Lenkijos. Ystadas yra vos 60 km. nutolęs  Švedijos svarbaus ekonominio ir kultūrinio centro – Malmės, o taip tik apie pusantros valandos kelio nuo Danijos sostinės – Kopenhagos. Swinuojscie – populiarus Lenkijos kurortas ir turistų traukos centras, o taip pat tai šiauriausias Lenkijos miestas, įsikūręs Vokietijos ir Lenkijos pasienyje. Laivai šiuo maršrutu plaukia net kelis kartus per dieną (naktiniais ir dieniniais reisais). Kelionė keltu trunka 7 val., kurias galima praleisti mėgaujantis keltuose siūlomomis pramogomis.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Ystado keleivių terminalo:

Adresas: Hamntorget 2, Ystad 271 39, Švedija

GPS Koordinatės: 55º 25' 28' N, 13º 49' 53' E

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių be transporto priemonių ir keliaujančių su automobiliais registracija prasideda likus 90 min. iki keltų tvarkaraštyje numatyto išvykimo laiko. Keleivių be transporto priemonių registracija į keltą baigiasi likus 15min. iki kelto išvykimo;

keleivių su transporto priemonėmis registracija į keltą baigiasi  likus 30min. iki kelto išvykimo. Likęs laikas skiriamas keleivių įlaipinimo procedūrai.

Atvykstama į Svinouiscis Keltų Terminalą:

Adresas: Bytomska g. 7, 70-603 Szczecin 

GPS koordinatės: 55.426628, 13.824770

Keltas plaukiantis maršrutu Svinouiscis – Ystad

Maršrutu Ystadas – Swinuojscie plaukia net kelis kartus per dieną. Kelionė trunka apie septynias valandas. Šiuo maršrutu plaukia operatoriaus „Polferries” modernūs ir draugiški aplinkai keltai: Mozavia ir Baltivia.  Taip pat „Unity Line” laivai: Kopernik, Polonia, Skania, Sniadecki.

Visi keleiviai iš kelionės parsiveš malonių prisiminimų ir įspūdžių. Keltuose beveik visą parą veikia diskoteka, restoranuose galima mėgautis  tradiciniais Lenkijos ir Švedijos virtuvių patiekalais, bei gurmaniškais užkandžiais, o baruose skanauti tauriuosius gėrimus.

Laivuose rasite terasą, o taip pat keleiviai kviečiami į kelto kazino, kur yra ne tik lošimo automatai, tačiau ir „Black Jack” žaidėjų rojus. Apart standartinių paslaugų, pasinaudokite proga apsilankyti parduotuvėse ir galimybe mėgautis tradiciniais arba gurmaniškais patiekalais, pagamintais tik iš ekologinių produktų. Taip pat keltuose yra milžiniškas TV ekranas ir tai neleis pamiršti Jums jokių svarbių sporto varžybų.

Keltuose yra sauna ir visa galybė parduotuvių. Mažieji keliautojai kviečiami į vaikų žaidimų kambarį.

Šioje prabangoje išsiskiria keltas Sniadecki. Jis yra patogus pasirinkimas norintiems pastačius kojas kitame krante leistis į kelią automobiliu. Laive veikia kavinė, parduotuvė, yra jaukios kajutės poilsiui.  Tai kompaktiškas laivas, kurio įgulą sudaro tik trys nariai.


LOADING ...